שבת ויראלית: הסרטונים והסיפורים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

המהלך שגרם ללברון ג’יימס להשתולל

בזמן מחצית השחק ה NBA בין מיאמי לדטרויט נערכה תחרות זריקות מחצי מגרש על פרס גדול של 75,000 דולר. אחד המתמודדים בתחרות לקח זריקת וו משוגעת שניצחה את התחרות והכניסה את  הסופרסטאר לברון ג’יימס לאקסטזה. על אף הניצחון של מיאמי, קינג ג’יימס ושאר השחקנים הסכימו שזה היה המהלך של המשחק.

 

נדודי שינה

לראות אנשים שזזים או מדברים מתוך שנתם זה תמיד מצחיק. לראות את התופעה המשעשעת הזו מתרחשת אצל כלבים, זה אפילו יותר כיף. קליק לאוסף כלבים עם נדודי שינה.


 

ביצועים מדהימים של אנשים מטורפים

אנשים הם ללא ספק מדהימים. ומטורפים. צפו בקליפ סיכום שמרכז את ביצועי האקסטרים הכי גדולים של השנה, לא רק בספורט האקסטרים, אלא בחיים. תחזיקו חזק, זה מעולה ולא הגיוני.


 

מרגש: סקייטבורדינג בחשיכה

כשטומי היה בגיל שנתיים, הוא איבד את הראייה בשתי עיניו עקב סיבוך של מחלת הסרטן, שלא התגלה בזמן. בגיל 10, החליט טומי לעשות את הבלתי ייאמן כשגילה את האהבה הגדולה שלו, הסקייטבורד, והחל לגלוש עליו למרות העובדה שאינו רואה דבר. בשעות הבוקר המאוד מוקדמות, לפני שמגיעים אנשים לפארק הגלישה, תוכלו למצוא שם את טומי, גולש על הרמפות, קופץ, מבצע תרגילים, ובעיקר מנסה לחוש כל סנטימטר בקרקע כדי להתגבר על הפחד.

הסרטון מציג את סיפורו של טומי וגם כמה מהביצועים הבלתי נתפסים שלו ובהחלט מעורר השראה ומעביר מסר ברור: אין מכשול שאי אפשר להתגבר עליו. אגב, אם יש ירון קטן בכל הסיפור של טומי, הוא העובדה שטומי יכול לגלוש על הסקייטבורד שלו גם בלילה, בחושך מוחלט. מבחינתו, אין שום הבדל. צפו ותתרגשו.


לייק לפטריה בפייסבוק