שבת ויראלית 13: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

גורה שובבה נגד חתול וצעצוע כלב

הגורה ניקיטה היא ממזרה לא קטנה שמנסה למשוך את תשומת הלב של כל הסובבים בלי הפסקה ולפעמים מצליחה לעצבן את אחיה הגדול בובו. אחרי צפייה בסרטון הזה לא צריך להוסיף סוכר לשוקו. תהנו!זה האוכל שלי!

שני חתולים, קערת מזון אחת. איך זה ייגמר?


 

לרדת במדרגות בפעם הראשונה

דייזי, כלבת גולדן רטריבר חמודה, בת 8 שבועות, לומדת לרדת במדרגות הבית בפעם הראשונה בעזרתו של הכלב סיימון, שנמצא לתמוך בה ולהראות לה שוב ושוב איך עושים את זה. סרטון חמוד ביותר.


הופעת אורח שגונבת את ההצגה

איתן, תינוק מתוק להחריד בן שנה וחצי, החליט להוכיח לאבא שלו שגם הוא, על אף גילו הצעיר, יכול להיות כוכב רוק. במהלך הופעה בליל הסילבסטר של אביו המוזיקאי קופי אנדרסון, התפרץ לפתע בנו הקטן אל הבמה, ומול קהל של 5000 איש, גנב את ההצגה כמו שרק ילדים יודעים. צפו בסרטון המקסים.


 

 תסמכי עלי

בשבוע שעבר הראינו לכם כאן סרטון מצחיק במיוחד בשם trust me, המבוסס על המשחק האידיוטי בו אתה בודק את האמון של החברים שלך בך, ומבקש מהם ליפול אחורה ולסמוך עליך שתתפוס אותם. הנה מקרה קלאסי וקורע, שמדגים מדוע המשחק הזה מיותר. דאוני.


לייק לפטריה בפייסבוק