פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 4: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה, בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים. 

מתיחה מצחיקה: שוטר עוצר נהגים, ומנצל את צפצפת המכונית שלהם כדי לצפות לבנות שעוברות ברחוב. גאוני ומטופש.


 

זוג חתלתולים מתוקים, צופים במשחק טניס בכיכובה של מריה שראפובה הצווחנית. משעשע וככל הנראה מפוברק. 


הטריילר לסרטו החדש של בראד פיט (World War Z) הופך לויראלי ברמות אחרות, הסרטון עלה ליוטיוב לפני יומיים ונצפה בזמן זה מעל 2.5 מיליון צפיות.  מדובר על סרט אימה שמתאר אפוקליפסת זומבים שמתפרצת ברחבי העולם. האם בראד יצליח להציל את העולם ממתקפת הזומבים ולשקם את המוניטין שלו אחרי הפרסומת המגוחכת לשנל מס' 5?  אתם תשפטו.

 

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ומישהו מנופף לכם לשלום,  מתחיל אתכם שיחה ואין לכם מושג קלוש מי זה?! בפעם הבאה שזה יקרה תחשבו טוב טוב אולי לא מדובר באובדן זיכרון רגעי אלא במתיחה טיפשית. אד בסמסטר וידאו בלוגר שמתמחה במתיחות רחוב משכנע אנשים זרים ברחוב שהם מכירים אותו.  


 

אם אתם חייבים שהגזר שאתם חותכים יהיה באורך אחיד, או שאתם ממש חייבים שהעגבניה שלכם תהיה משולשת, זה בדיוק קרש החיתוך בשבילכם. הכירו את קרש החיתוך לשפים בעלי OCD. 


קליק לתמונה המוגדלת
הכירו את מייסי, כלבה בת ארבעה חודשים בגובה 7 ס"מ ובאורך של 12 ס"מ, שאינה צפויה לגדול עוד, וברגע שימלאו לה שנה, על פי דרישת ספר השיאים של גינס, תוכל להירשם לתחרות על התואר הכלב הקטן בעולם. גוש של מתיקות.


 

אין רגע מאושר כמו לראות מישהו אחר נבהל כהוגן. צפו בעשר מתיחות הפחדה מצחיקות במיוחד. 


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...