פסח ויראלי בפטריה: הסרטונים הויראליים שיבזבזו לכם את החג

פטריה כשרה

הויכוח המתוק בהיסטוריה

הסרטון הזה הוא אמנם כבר בן שנתיים ולא ממש חדש, אבל נתקלנו בו היום, והוא פשוט עשה לנו את החג. למה? כי הבנו שזה בסדר שהחברות שלנו רודות בנו.


בקסטריט בוייז נותנים ביצוע הארלם שייק מטורף

זה קשה להיות אלילי נוער של שנות התשעים ועדיין לשמור על עדכניות בכל הנוגע לטרנדים ויראליים ברשת.  כנראה בגלל זה הבקסטריט בוייז הגיעו באיחור לא ממש אפנתי עם גרסת ה’הארלם שייק’ שלהם,  רגע אחרי שהסרטונים האלה הפכו להיות טרנד מיושן של החודש שעבר. אם זאת הם מצליחים לחפות על חוסר העדכניות כאשר הם נותנים ביצוע מרשים כיאה ללהקת בנים שידועה בקטעי הריקוד המושקעים שלהם.

אשליה אופטית בזריזות ידיים

הסרטון הבא יצליח לשגע לכם מעט את השכל. הבחור מציג לוח אבנים של 7*9. בכל פעם, הוא משנה את סדר הלבנים, מוציא לבנה אחת, ולמרבה הפלא, כלום לא משתנה במבנה הלוח. איך הוא עושה את זה? צפו ובחנו את תנועות הידיים שלו בקפדנות.


קרב אימתני בין גור לתות שדה

הגור סקיידי פוגש לראשונה תות שדה שגורם לו לתגובה נרגשת במיוחד היוצרת את הסרטון הויראלי המקסים הבא.

על העץ

אחת המכות של סרחיו גרסיהי, שחקן גולף שהתחרה בתחרות באורלנגו פלורידה, לא בדיוק הלכה כמתוכנן, כשהכדור בו חבט השחקן, נתקע על אחד העצים במקום באזור הדשא. כמובן, לגרסיה נותר ברירה אחת בלבד בכדי להישאר בתחרות: להפשיל שרוולים ולטפס על העץ.האם הוא יעמוד במשימה? הסרטון עלה לרשת לפני כיומיים וצבר כבר קרוב לשלוש מליון צפיות.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק