זה כנראה אחד הגשרים הכי מטורפים בעולם וכשתראו את התמונות שלו אתם תבינו למה

אם יצא לכם לעשות טיול גדול של אחרי צבא ייתכן וגם אתם בחרתם לטייל בתאילנד, ומשם להמשיך לקמבודיה, לאוס וכמובן, הפנינה הכי שווה בסבב הזה – וייטנאם. אם אתם לא ממש בעניינים וכל מה שקופץ לכם לראש כשאתם שומעים את המילה וייטנאם זו המילה “מלחמה” אז דעו לכם שמדובר בגן עדן עלי אדמות שחובה לפקוד אותו מתישהו בחיים, עם נופים קסומים וחופים יפהפיים. לאחרונה, הוקדם במדינה גשר חדש ומרהיב ביופיו, כזה שלא דומה לאף גשר שראיתם בעבר ובהחלט עשוי להגביר את קצב זרימת התיירים למדינה. הנה טעימה קטנה שתעשה לכם חשק.

הגשר המדהים הזה שנבנה לאחרונה בוויטנאם ונראה כאילו יצא מתוך סרט בסגנון שר הטבעות מצליח לגרור תגובות נפעמות מהתיירים שפוקדים אותו

למה? כי מעבר לעיצוב היפהפה שלו, הוא נראה כאילו הוא מוחזק על ידי שתי כפות ידיים ענקיות

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eco Banjara (@ecobanjara)

הגשר שזכה לשם הלא ממש מקורי “גשר הזהב”, מתנשא לגובה של 1400 מטרים מעל פני הים והוא ממוקם בסמוך לגבעות בה-נה (Ba Na hills) שנמצאות במערב העיר Da Nang.

אם אתם תוהים איך לא שמעתם על הגשר הזה מעולם, זה בגלל שהוא חדש מהניילונים ונפתח למבקרים לפני כחודש

כפי שאתם יכולים לראות, הגשר מאפשר לקהל המבקרים תצפית מרהיבה על הנוף עוצר הנשימה שמקיף אותו

מסלול ההליכה המוזהב של הגשר מלווה לכל אורכו בפרחים צהובים/סגולים מסוג חרצית ולובליה. אורכו של הגשר, מתחילתו ועד סופו, הוא כ1.4 קילומטר, כ-15 דקות הליכה בקצב סביר

העיצוב של הגשר מאוד אלגנטי ומוקפד, ואי אפשר להתעלם מהנוכחות המרשימה שלו. כמובן, כפי שכבר סיפרנו לכם, גולת הכותרת של הגשר מלבד העיצוב המוקפד שלו, הן זוג כפות הידיים שנושאות אותו. הידיים נראות כאילו עשויות מסלעים ענקיים, אבל בפועל מדובר בשלד מתכתי לתוכו יצקו פיברגלס.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by … (@naorngr)

בשנים האחרונות מרגישים בוייינטאם פריחה גדולה בענף התיירות. יותר ויותר תיירים מגלים את היופי של המדינה המרהיבה ובוחרים להגיע אליה לטיול או נופש.

והגשר הזה הוא חלק מתכנית ממשלתית לה הוקצבו כ-2 מיליארד דולרים. מטרת התוכנית היא להעלות באופן דרמטי את מספר התיירים ולנפץ את תקרת הזכוכית הנוכחית שעומדת על כ-1.5 מליון תיירים בשנה. אז מה אתם אומרים? עשה לכם חשק לעזוב הכל ולעלות על מטוס לוייטנאם?

לייק לפטריה בפייסבוק