פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

3 שינויים מגניבים שפייסבוק מכניסים לפרופיל האישי שלכם

פייסבוק הכריזו אתמול בבלוג הרשמי שלהם על מספר חידושים מגניבים במיוחד שהולכים להיכנס בפרופיל האישי. הם התחילו את ההצגה של החידושים עם ההצהרה המדהימה שבכל יום נכנסים לפרופילים אישיים יותר מ-4 מיליארד פעמים ובכך שהם מנסים כל הזמן לגרום לפרופילים האישיים שלנו להפוך להיות המקום שהכי משקף את הזהות האינטרנטית שאנחנו מציגים לעולם והשער הראשי שלנו לתקשרות עם אנשים אחרים.

בשורה התחתונה הם הכריזו על שלושה חידושים הרלוונטיים לתצוגה של הפרופילים האישיים במובייל שיאפשרו לנו לבטא את עצמנו יותר טוב ולשלוט יותר במה שיוצג בפרופיל שלנו כשנכנסים אליו.

תמצית השינויים:

  1. תמונת פרופיל בוידאו-לופ
  2. שליטה טובה יותר בתצוגה של הפרופיל האישי
  3. עדכון ושיפור העיצוב בפרופיל האישי

חשוב לציין שלא תוכלו לראות עדיין את השינויים המפורטים מטה, פייסבוק מורידה אותם לשטח בהדרגה וכרגע הם יהיו זמינים לחשבונות גולשים באנגליה וארה”ב ויתעדכנו בהדרגה אצל כולם. אבל זה מגיע בקרוב מאוד.

 

תמונת פרופיל בוידאו-לופ

בקרוב נוכל לצלם סרטון קצר שיופיע בלופ עבור מי שמבקר בפרופיל האישי שלכם. בכך יהיה ניתן להציג את עצמכם בדרך שלא היתה אפשרית עד היום, לבטא עוד קצת את היצירתיות שלכם ולהוסיף עוד ממד לפרופיל האישי.

כמו כן הם מצהירים שהם לא מתכוונים להזניח את תמונת הפרופיל הקלאסית, ומתכננים להוסיף פיצ’רים שיעזרו לנו לבטא יותר טוב את האג’נדות שלנו ואת היצירתיות

תמונת פרופיל היא לא סתם פורטרט סטטי אלא היא משקפת מה קורה בחיים שלכם כרגע ומה חשוב לכם כרגע ולכן פייסבוק מעוניינים לתת לגולשים כלים יותר טובים לבטא את עצמם בדרך הזאת. פייסבוק החליטו לאפשר לגולשים לבצע החלפת פרופיל עם הקצבת זמן. הגולש יוכל להגדיר שתמונת פרופיל החדשה שבחר תופיע לזמן מוגדר ותחזור לתמונת הפרופיל הקודמת בצורה אוטומטית בסיום הזמן שהגדיר.

שליטה טובה יותר בתצוגה של הפרופיל האישי

תמיד יכלנו לשלוט מי יראה את האינפורמציה בפרופיל האישי וכעת פייסבוק הולכים לעשות את זה יותר קל עבורנו לראות מה אחרים רואים כשהם נכנסים לפרופיל שלנו על ידי הגדרת קטע שיעוצב על ידנו בו נגדיר מה בדיוק אנחנו רוצים שאנשים יראו וידעו עלינו כשהם נכנסים לפרופיל שלנו. ויש לנו שליטה מלאה על מה יופיע בחלק הזה. בנוסף פייסבוק מוסיפים עבורנו שדה של קו”ח עם פרטים כמו מקום עבודה והשכלה; ואף להבליט עד חמש תמונות שיופיעו בחלקו העליון של הפרופיל.

עדכון ושיפור העיצוב בפרופיל האישי

בנוסף לשני השינויים הפונקציונליים פייסבוק מתכוונת לשנות את העיצוב של הפרופיל האישי במובייל.תמונת הפרופיל תהיה במרכז הפרופיל ותהיה גדולה יותר במטרה שנוכל להציג את עצמנו טוב יותר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...