פרסומת מעולה: 48 השעות של אדוארד נורטון

אם גם אתם, מתים על אדוארד נורטון, ודאי תשמחו לשמוע שלא תאלצו לחכות לסרט חדש שלו כדי לראות אותו משחק, הודות לפרסומת חדשה ומושקעת בכיכובו, שהצליחה לייצר המון באז ברשת בימים האחרונים.

הפרסומת חדשה והמעולה של חברת שירותי התקשורת והטלויזיה Verizon למכשיר הסמארטפון של מוטורולה Droid Maxx, מציגה את אדוארד נורטון כשהוא מתעורר בתוך מקרר הקפאת גופות אל מול עיניו המשתאות של המאבטח, אחרי ארבעים ושמונה שעות של תלאות, בלאגנים וטירוף אחד גדול.

http://youtu.be/v6AvIxUVQGo

הפרסומת עשויה ממש כמו תקציר של סרט קולנוע, ומציגה כאמור את מעלליו של נורטון ב-48 השעות האחרונות בהן הספיק להטיס מטוס, להיחטף על ידי רד נק משוגע, לתפוס לעצמו בחורה, לריב עם המאפיה ועוד. במהלך שלל ההרפתקאות שפוקדות אותו במהלך הזמן הזה, נחלץ לעזרתו בכל פעם מחדש מכשיר הסמארטפון שלו שעוזר לו להיחלץ מהצרות.

מטרת הפרסומת היא כמובן להמחיש את החידוש המרענן של הסמארטפון מבית מוטורולה – סוללה שמספיקה ל48 שעות, לפחות על פי טענות המפרסמים. הסרטון זכה בתוך יומיים למעל 6 מליון צפיות ועשרות אלפי שיתופים ברשת, גם בזכות נורטון עצמו, וגם בזכות העובדה שמדובר בפרסומת אקשן כיפית במיוחד לצפייה.

לייק לפטריה בפייסבוק