פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כל הסימנים שהגיע הזמן לשלוח את הרכב לפירוק

לא תמיד ניתן לדעת מתי בדיוק יש צורך לשלוח רכב ישן לפירוק, אבל בסופו של דבר, כל רכב מגיע לסוף דרכו, ובבוא העת, אתם צריכים לדעת לזהות את הסימנים שמעידים על מצב בו הגיע הזמן לשלוח את הרכב לפירוק.

סוף הדרך עלול להגיע בפתאומיות. תאונה עלולה להפוך את הרכב התקין לערמת גרוטאות. חברת הביטוח שלכם תקבע אם הרכב שווה תיקון או לא. אם התיקונים עולים יותר מכפי שהרכב שווה, כמעט בטוח שחברת הביטוח תתייג את המכונית כ-total loss. אתם תקבלו תשלום מחברת הביטוח שלכם, והמכונית תועבר למגרש פירוק.

Credit: Freepik

סימנים שהגיע הזמן לשלוח את הרכב לפירוק עשויים להתרחש בהדרגה

סימנים שמעידים על מצב בו יש צורך בתחילת תהליך מכירת רכב ישן לפירוק עשויים להופיע בהדרגה עם סדרת תקלות וכשלים שגורמים לרכב להיראות כאילו הוא מתחמם מדי. בעידן הנוכחי, אין תיקון רכב שעולה רק כמה שקלים.

שתי אפשרויות לסילוק מכונית ישנה

אם מתרחשים סימנים שמעידים על מצב בו הגיע הזמן לשלוח את הרכב לפירוק, כמו למשל כשהרכב מושבת או שהוא ניזוק ברמה כזו שאינה מאפשרת תיקונים, או שהתיקונים אינם כדאיים מבחינת העלות, ניתן לבצע את התהליך באחת משתי אפשרויות.

גם אם הרכב אינו במצב פעיל כרגע, אתם יכולים למכור אותו לפירוק. אפשרות שנייה היא להחליט שאתם שומרים על הרכב ומוכרים אותו חלק אחר חלק. כל אחת מהבחירות האלו היא רציונלית, ובחירת האפשרות הטובה ביותר תלויה בכם, במערך הכישורים שלכם או בנסיבות.

הפתרון הקל והמהיר הוא למכור את המכונית לפירוק

ניתן למכור את המכונית לסוחר מכוניות, או למגרש רכבים. בכל אחת מהאפשרויות, המכונית תנוצל היטב ותקבלו פיצוי כלשהו. ברוב המקרים, התשלום יהיה במזומן. אם ההחלטה היא לבצע עסקה, יש להבין את הערך המשוער של הרכב במצבו הנוכחי.

הערכת הרכב מתבצעת עם איתור שווי הרכב המשומש ולאחר מכן ניכוי העלות המשוערת של התיקונים הנדרשים על מנת לאפשר את מכירתו. עם המידע הזה, אתם יכולים ליצור קשר עם  סוחר רכבים לפירוק או עם בעל מגרש רכבים, ולעתים קרובות אנשי מקצוע אלו יתנו לכם הצעה הולמת במקום, כולל שירותי גרירה כחלק מהעסקה.

איך למכור את המכונית לפירוק

הבחירה האפשרית הנוספת היא מכירת חלקים בודדים של המכונית. רוב האנשים מכירים את הביטוי שמשהו “שווה יותר מסך חלקיו”. במקרה של רכב, ההיפך עשוי להיות הנכון. סכום הערך של חלקי המכונית שלכם עשוי בהחלט להיות יותר מהסכום הכולל שתקבלו עבורה אם תמכרו אותה כפי שהיא.

זהו שלב ההערכה, וללא כישורים מכניים, כדאי לבצע משימה זאת בסיוע של מכונאי מוסמך, שיסייע בקביעת החלקים המתאימים למכירה, יעריך את מצבם, ואפילו יתמחר חלק מהחלקים והמערכות החשובים.

רוצים לקבל מידע נוסף על שליחת הרכב שלכם לפירוק, מה נדרש מהתהליך וכמה כסף אתם צפויים לקבל על הרכב שלכם? כל שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה. אצלנו תוכלו להנות משירות מהיר, מקצועי, גרירת הרכב ללא עלות נוספת ותשלום במזומן!

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...