30 משפטי מוטיבציה מצחיקים וכושלים במיוחד שירסקו לכם את החשק לחיות

אם גם אתם שועלי פייסבוק ואינסטגרם ותיקים, ודאי יוצא לכם להיתקל כמעט בכל יום במשפטי מוטיבציה שחוקים וחרושים שגולשים סחים נוהגים לפרסם על פיד הפייסבוק שלהם. לרוב, המשפטים הללו מגיעים עם רקע של שמים כחולים, שדות חיטה זהובים, שקיעה מהפנטת, לבבות ורודים, חופי ים פסטורליים ועוד שלל אימג’ים שאמורים לגרום לכם להירגע לרגע ולאמץ לעצמכם מסר חיובי שיעזור לכם לשנות את החיים מהקצה אל הקצה ולהפוך מאנשים בינוניים למצליחנים גדולים, רק כי גיליתם את סודות היקום שגלויים לעיני כל.

אם גם אתם לא ממש מתחברים לז’אנר ואם גם עליכם המשפטים הללו מייצרים השפעה הפוכה או במילים אחרות רצון עז ללכת לישון, אתם חייבים לעצמכם ביקור בעמוד האינסטגרם הקורע “unspirational”, או בתרגום חופשי “השרעה”. בעמוד אחריו עוקבים כמעט 700K גולשים, מתפרסמים בכל יום משפטי מוטיבציה גרועים, כושלים ומצחיקים במיוחד, כאלה שהמטרה האמיתית שלהם היא ללעוג למשפטי המוטיבציה המוכרים ולעשות מהם עיסה צינית וקודרת שמנפצת את השלווה והפסטורליה שמאפיינים בדרך כלל משפטים מהסוג הזה.

אספנו עבורכם 30 דוגמאות למשפטי המוטיבציה הכי מטופשים שיש, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט). וזכרו! כל יום הוא הזדמנות חדשה לקום בבוקר ולחרבן לעצמכם עוד קצת את החיים.

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק