פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה המעולה של הדוגמנית הזאת אחרי שאחד הגולשים קרא לה “פרה שמנה” באינסטגרם

איסקרה לורנס, דוגמנית בריטית יפהפייה שנוהגת לפרסם תמונות רבות בפרופיל האינסטגרם והפייסבוק שלה, נתקלה השבוע בתגובה אלימה ודוחה שכתב לה אחד הגולשים, טרול שהחליט להביע את דעתו המלומדת על הגוף שלה.

בניגוד למראה הצנום “המקובל” של מרבית הדוגמניות, לורנס היא מתחזקת גוף מלא ובריא והיא בעלת מידות רחבות יותר באזור החזה והאגן, מה שעורר את זעמו של אותו גולש, וגרם לו לכתוב את המילים הבוטות הבאות (תרגום מתחת לתמונה):

דוגמנית עם תגובה גאונית 2

“תחת גדול ושמן…. למה זה כל כך מקובל בימינו להיות בעלת תחת גדול ושמן? ואיך יכול להיות שזה בסדר? פרה שמנה. זה הפך לנורמה רק בגלל שכל בנז**ה בעולם הזה הוא שמן… דוגמניות במידות גדולות? אתם פאקינג צוחקים עלי. כולם צריכים להפסיק לאכול מקדונלדס, לשירות הבריאות העולמי יש מלא עבודה בגלל אנשים כמוך שאוכלים יותר מדי שקיות צ’יפס”.
כמובן, בתור דוגמנית שמבלה לא מעט זמן ברשתות החברתיות, זו לא היתה הפעם הראשונה שלורנס נתקלה במקרים של שיימינג ותגובות מגעילות ומעליבות מצד הגולשים, אלא שבניגוד למקרים קודמים בהם הבליגה והמשיכה הלאה, משהו במילים של הטרול האכזרי הזה הוציא אותה מאיזון וגרם לה להחליט שהיא משיבה אש,באמצעות 2 פוסטים גאוניים ומצחיקים שפרסמה בתגובה.
לורנס שעוסקת לא מעט בענייני דימוי גוף והערכה עצמית בפרופיל הפייסבוק שלה, החליטה לצלם תמונה מיוחדת אותה הקדישה לאותו הגולש, תמונה בה היא מתפלשת בשקיות צ’יפס בהלבשה תחתונה.
את התמונה פרסמה בפייסבוק ובאינסטגרם ביחד עם צילום המסך של תגובת הגולש ועם הכיתוב: “מתנצלת, פשוט לא יכלתי להתאפק. התמונה הזאת מוקדשת לכל מי שאי פעם קראו לו שמן, בהשראת תגובה שקיבלתי לאחרונה”.

בנוסף לתמונה הנהדרת,  פרסמה לורנס גם סרטון מיוחד בהילוך איטי בו היא נוגסת בחטיף צ’יפס ומיד לאחר מכן מניפה אצבע משולשת כלפי אותו גולש.

A video posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on

“אני לא תומכת באכילה חסרת מעצורים. אני אוכלת מתי שבא לי ובצורה מתונה. אני אוכלת צ’יפס בכיף, אבל גם מכינה לעצמי ארוחות ביתיות בריאותיות ודואגת להתאמן ולשמור על כושר” כתבה לורנס בטקסט שצירפה אל הסרטון.
“המסר שלי הוא לשים ז*ן על כל מה שאנשים אחרים חושבים עליכם. אתם היחידים שמחליטים מה אתם שווים ומה הערך האמיתי שלכם. ואני מצטערת, אני בדרך כלל לא מסתובבת בלי בגדים ומפנה אצבע משולשת לאנשים, אבל הטרול הזה שיגע לי את השכל”.
באותה הזדמנות, אנחנו שוב מזכירים לכם כי למילים שאתם שולפים מהמקלדת שלכם ומפרסמים ברשתות החברתיות יש השפעה גדולה, ותמיד צריך לזכור כי בצד השני יושב אדם שקורא אותן ועלול להיפגע. במקרה הזה, הדוגמנית המקסימה קיבלה את העניין בהומור והתייחסה לכך בהתאם, אבל במקרים אחרים תגובות כאלה עלולות לגרום נזק רב לצד השני.
מוזמנים לבקר בפרופיל הפייסבוק של לורנס וגם באינסטגרם שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...