פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מטורף: שתי הנשים בתמונה כמעט באותו השבוע להיריון

“לא כל ההריונות נולדו זהים”, כך אומר הפתגם הידוע. ואם אין פתגם כזה, כדאי מאוד שמישהו ימציא אותו. אחת מנקודות השוני הגדולות בין הריון אחד לשני, הוא צורת וגודל בטן ההיריון. בזמן שחלק מהנשים נושאות בטן טיפוסית, אחרות מגדלות בטן מינורית או גדולה במיוחד. וזה בסדר, כי ככה זה בטבע.

העניין הוא שלא כולם יודעים את זה ויש מי שמשמיעים דעתם על צורת הבטן של האימהות לעתיד, או סתם דוחפים עצות על איך צריך להתנהג בהריון. מאמנת הכושר ודוגמנית אוסטרלית בשם שונטל דאנקן, שמציגה את הבטן ההריונית החטובה ביותר שראינו בחודש תשיעי. דאנקן החליטה שקצת נמאס לה לשמוע ביקורת על איך שהבטן שלה קטנה ושרירית מדי בשביל בחורה בהריון, ועל זה שהיא מקפידה להמשיך להתאמן. מה היא עשתה? היא פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה שלה ושל חברתה נאט, שגם בהריון בשלב דומה (החברה מקדימה אותה ב4 שבועות). שתיהן עם בטן חשופה, שתיהן עם עוברים בריאים. אבל פה נגמר הדמיון.

קשה שלא לשים לב לפער בין הבליטה הזעירה של דאנקן לבטן התפוחה של חברתה. היא משתמשת בתמונה הזאת כדי לגרום לכולם להפנים שאין דרך אחת שבה הריון צריך להיראות ובטח שאי אפשר להסיק מצורת הבטן שהאימא עושה משהו בריא או לא. או במילותיה שלה: “הריונות באים בכל מיני גדלים, צורות ויכולות”.

במידה שאלתם את עצמכם איך הבחורה ההיריונית הזאת שומרת על הגזרה החטובה שלה, אז היא מבצעת בין 7 ל-8 אימונים בשבוע, עליהם קיבלה אישור רפואי מהרופא המטפל שלה.

הדוגמנית האוסטרלית מספרת שהיא ממשיכה להתאמן כרגיל. היא אוכלת כשהיא רעבה ובעיקר משתדלת שלא להלחיץ את עצמה. בחשבון האינסטגרם שלה היא גם מפרסמת ל-200 אלף עוקביה תמונות משלבים שונים של ההריון ומבטיחה להמשיך לחלוק תמונות מהמסע שלה.

ריכזנו מספר תמונות נבחרות משלבי ההריון של שונטל, מוזמנים להיכנס לאינסטגרם שלה לתמונות נוספות (לינק בסוף הפוסט).

 

 

קליק לאינסטגרם של שונטל דאנקן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...