החזיה שמצייצת בטוויטר בכל פעם שפותחים אותה

אם חזיות יכלו לדבר, מה הן היו אומרות? התהייה המשונה וחסר התוכן הזאת, כנראה לא תובלי למסקנות כלשהן, אולם יש חזייה אחת, אי שם ביוון שדווקא יכולה לדבר, ויש לה אפילו מסר חשוב להעביר לעולם.

הכירו את “חזיית טוויטר”, או “חזיית הציוצים” אם תרצו, חזייה מיוחדת בשבב קטן הנתפר בתוכה ושולחת באופן אוטומטי ציוץ לפיד מיוחד ברשת החברתית טוויטר, בכל פעם שבעליה פותחת אותה באמצעות הקליפס.

גברים, לפני שאתם מתלהבים מהאופציה הקינקית והמציצנית לדעת בדיוק מתי בחורות פותחות את החזיות שלהן, דעו לכם כי יש רק חזייה אחת כזו בעולם כרגע, ואין תכנון ממשי לשכפל אותה. מדובר בסה”כ בקמפיין של יצרתנית המזון הבריאותי “פיטנס” ביוון, קמפיין שמטרתו העלאת המודעות לחשיבות בדיקה חודשית לגילוי מוקדם של סרטן השד כחלק מחודש אוקטובר המוקדש כולו לנושא בכל רחבי העולם.

שימו לב: הפעילו את אופצית הכתוביות באנגלית במהלך הצפייה בסרטון (הוא ביוונית)

מי שלובשת את החזייה כרגע היא שחקנית יווניה בשם מריה באקודימו, והיא תמשיך לעשות זאת למשך שבועיים עד סוף הקמפיין. בכל פעם שחזייתה נפתחת מתעדכן ציוץ בעמוד הטוויטר של הקמפיין, שמונה כרגע בסה”כ כאלפיים עוקבים. כנראה שיצר המציצנות הוא לא סיבה מספיק טובה עבור ההמונים לרוץ ולהתעדכן בשעות פתיחת החזייה של מריה.

ומנגד, כשחושבים על זה לעומק, הרעיון הזה יכול לשמש בסיס למוצר נהדר לגברים ונשים שחושדים בבגידה. קונים לבן/בת הזוג במתנה סט הלבשה תחתונה, הם אינם חושדים בכלום, וברגע שיסירו את בגדיהם יקבל בן הזוג עדכון לייב על כך. נורא ואיום.

מקור: Adweek

לייק לפטריה בפייסבוק