פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 איורים מצחיקים שחושפים איך באמת נראות מערכות יחסים כשאף אחד לא מסתכל

מהי אהבה בעיניכם? זר פרחים, הצעת נישואין גרנדיוזית וארוחה זוגית במסעדה יוקרתית, או בכלל לפוצץ אחד לשני חצ'קונים להירדם על הספה כשהשיער שלה תקוע לכם בתוך הפה? אם תשאלו את אמנדה הולנדר, מאיירת אמריקאית המתגוררת בניו יורק ביחד עם בן הזוג שלה, התשובה הנכונה היא באופן חד משמעי האופציה השניה.

הולנדר, שיוצאת עם בן זוגה ג'ואי מזה כשנתיים, החליטה להפוך את כל אותם רגעים זוגיים קטנים ומצחיקים לסדרת איורים מקסימה ומשעשעת שכל מי שנמצא או היה במערכת יחסים זוגיות יוכל להזדהות איתם ולצחוק ממנה. אז נכון, כל מערכת יחסים זקוקה לרגעי הרומנטיקה הלעוסים שכולנו מכירים מהסרטים, אבל מנגד, חייבת לכלול גם את אותן סיטואציות ביזאריות שרק בני זוג שנמצאים יחד שנים יכולים לחלוק זה עם זה.

"הרגעים האינטימיים הללו שאף אחד לא רואה, הם גם הרגעים שאי אפשר לתעד אותם, כי אם היינו מנסים הם היו הורסים את האותנטיות של הרגע. אז אני מציירת אותם" כותבת  אמנדה בפרופיל האינסטגרם שלה שם עוקבים אחרי האיורים שהיא מפרסמת מדי יום מעל 100 אלף עוקבים. אספנו עבורכם 25 איורים נבחרים מתוך האוסף הנפלא הזה, מוזמנים לגלול ולתייג בתגובות את בני הזוג שלכם. אה, ובסוף הפוסט תוכלו לראות איך נראים אמנדה וג'ואי במציאות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...