פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוי: החזייה שנפתחת רק כשהיא מזהה אהבה אמיתית

כמעט בכל יום צצות המצאות טכנולוגיות חדשות שאמורות לשפר את חיינו במגוון רחב של תחומים. ההמצאה הבאה, מדגימה מה קורה כשטכנולוגיה יפנית מתוחכמת פוגשת את עולם ההלבשה התחתונה לנשים.

כידוע, לפחות על פי הסרטון המוצג כאן, עולם הדייטינג הוא לא תמיד מקום בטוח עבור נשים, ואי שם בחוץ מסתובבים המון גברים נוכלים שבסה"כ רוצים להשכיב נשים ולא ממש מתכננים לפתח איתן קשר רציני. כעת, יכולות אותן נשים להגן על עצמן באמצעות חזייה מיוחדת, אשר לא ניתנת לפתיחה, גם לא על ידי מנעולן, אלא אם הבחורה שלובשת אותה חווה התאהבות אמיתית.

מדובר בחזייה בשם True Love Tester שנראית לכאורה כמו כל חזייה אחרת, אלא שהחזייה הזו, המוצגת בסרטון שפרסמה החברה היפנית Ravijour, מצויידת באמצעי בטיחות מתוחכם במיוחד: שבב בלוטות' המודד את קצב פעימות הלב של האישה הלובשת אותה, ויודע לזהות מתי קצב הלב שלה מעיד על תחושת התאהבות אמיתית. ברגע ששבב הבלוטות' מזהה אהבה אמיתית, הוא שולח אות לאפליקציית סמארטפון יעודית שמצידה שולחת אות נוסף לחזייה ומאפשרת לנעילה שלה להיפתח באופן אוטומטי.

חזיית פלא 2

על אף העובדה כי ההמצאה מבריקה ומשעשעת על הנייר, לא ברור אם מדובר בגימיק מטופש או במוצר אמיתי שבאמת יימכר ביום מן הימים. כך או כך אנחנו מטילים ספק רב ביכולתו של אותו שבב להבדיל בין דפיקות לב שנגרמות בעקבות התאהבות לבין כאלה שנגרמות בעקבות עליה במדרגות למשל. ובכל מקרה, ביננו, יש דרכים רבות אחרות להוריד חזייה מעבר לסוגר שלה, ולא היינו ממליצים לנשים להגיע למצב בו הם במיטה עם גבר, לבושות בתחתונים וחזייה בלבד, ומחכות להכרעת האפליקציה, האם למסור את עצמן או לא.


היות ודיי סביר להניח כי מדובר בסרטון ויראלי משעשע ותו לא, אפילו לא ניכנס לדיון על ריח השוביניזם הרע שעולם מן הסרטון, שאומר במילים אחרות – אתן לא מסוגלות לאבחן את הגבר שעומד מולכן, ובטח לא לדעת האם אתן חשות רגשות – תנו לנו הגברים לעשות עבורכן את העבודה באמצעות חזיית הפלא הזו שפיתחנו.

בשורה התחתונה, אנחנו הגברים מרגישים פכועים ודורשים תחתוני הגנה גבריים כקונטרה לחזיית ההגנה הנשית. גם אנחנו פגיעים וגם אנחנו מחפשים אהבה אמיתית ולא היינו רוצים חלילה לשכב עם בחורה שלא באמת אוהבת אותנו.

חזיית פלא 4

חזיית פלא 3

מקור: BuzzFeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...