התחנה הבאה עזה: קמפיין צה”לי נגד נסיעה בטרמפים

חודשים ספורים אחרי ששב הביתה גלעד שליט, החייל החטוף האחרון, משיק צה”ל קמפיין פרסומי חדש המתמקד בסיכון בחטיפת חיילים המנסים לתפוס טרמפים. במסגרת הקמפיין הופץ היום לרשת סרטון המציג חייל (שחקן כמובן) שעלה על טרמפ ונחטף, ומקריא טקסט שנתפר עבורו על ידי חוטפיו אל מול המצלמה. בדבריו מציין החייל כי “אם ישראל לא תשחרר את כל לוחמי החירות המוחזקים בכלא הכיבוש הישראלי, יוציאו אותי להורג, ברצון אללה”. יש לציין כי זאת הפעם הראשונה מזה שנים שצה”ל יוצא בקמפיין מהסוג הזה, והוא נוצר עקב ריבוי התראות ודיווחים מודיעיניים על כוונת גורמים עויינים לחטוף חיילים ישראלים.

באמצעות הקמפיין, שיתרכז בסרטונים ברשת, ושלטי חוצות ברחובות מרכזיים בערים ברחבי הארץ, ברכבות ובבסיסי צה”ל, מנסים ראשי הצבא להעלות את המודעות לסיכון בנסיעה בטרמפים, הן בקרב החיילים עצמם והן בקרב בני משפחותיהם, שלרוב מודאגים הרבה יותר מהחיילים עצמם. הקמפיין מלווה באתר נחיתה בשם “נו טרמפ” המציג את סרטון החייל החטוף המבויים, ועוד מידע רלוונטי בכל הנוגע לנסיעה בטרמפים.

סרטון החייל החטוף מסתיים בפנייה אישית של החייל השחקן אל הצופים בסרטון “בסרט הזה כבר היינו, אל תתפוס טרמפים, זה יכול לתפוס אותך”.עם כל כך הרבה כסף והשקעה בקמפיין יכלו לחשוב שם על סלוגן קצת יותר קליט ומתוחכם מ”זה יכול לתפוס אותך”, אך כך או כך המסר עובר והיות ומדובר בנושא באמת חשוב, לא נרד לקטנות וניתן לצה”ל להנות מהספק פלוס טפיחה קלה על השכם על קמפיין לא רע בכלל. צפו בסרטון וזכרו, זה רק שחקן.לייק לפטריה בפייסבוק