פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מטיילים בבטחה? הכירו את כפר הנופש מזרע בעמק יזרעאל

בשיתוף מזרע כפר נופש בקיבוץ

במהלך השנה האחרונה נפגעו החיים של כולנו בדרכים רבות ומגוונות בעקבות מגפת הקורונה, כאשר אחת מהן היא היעדר האפשרות לצאת לנופש או חופשה קצרה ופשוטה. למרות שמגפה עדיין כאן והחיים לא חזרו עדיין לשגרה מלאה, סוגים מסוימים של חופשות, נופשים ויציאה אל הטבע בכל זאת זמינים עבורנו, גם כיום. בכפר הנופש מזרע בעמק יזרעאל ניתן למצוא סביבה מושלמת ומותאמת היטב לדרישות התקופה, כזו המאפשרת לצאת לחופשה פסטוראלית וחלומית גם כיום.

קרדיט: איה בן עזרי

אירוח בקיבוץ כחופשה בטוחה בשגרת הקורונה – אירוח כפרי בצפון

קיבוץ מזרע שוכן בעמק יזרעאל שבצפון הארץ בסביבה פסטורלית וירוקה ומהווה יעד מושלם לחופשה שקטה ופסטורלית. בקיבוץ ניתן למצוא כפר נופש אטרקטיבי ביותר עבור כל סוגי החופשות, ואל יתרונותיו נגיע מיד.

הנקודה שחשוב להפנים בנוגע לאירוח בכפר נופש בצפון דוגמת זה של קיבוץ מזרע, ספציפית בימים אלו, היא כי אירוח בקיבוץ פסטורלי השוכן בחיק הטבע מהווה כיום את אחת הדרכים הבטוחות הבודדות לצאת לנופש וליהנות ממנו באמת, בלי להסתכן בהידבקות בנגיף ובלי להפר הנחיות כלשהן. כפר נופש דוגמת זה של קיבוץ מזרע מתאפיין במרחבים רבים המאפשרים לכל משפחה (או "קפסולה"…) ליהנות מהנופש שלה בלי להתערבב ולהתקרב יתר על המידה לנופשים אחרים, לצאת למגוון מסלולי טיולים בטבע הפסטורלי שמסביב ולהעביר כמה ימים טובים בלי שגרת הקורונה המייאשת אותה כולנו חיים כבר הרבה מאוד זמן.

כפר הנופש המציע אירוח כפרי בצפון עומד כאמור בכל דרישות התו הסגול ומציע סביבה בטוחה ומותאמת היטב לצרכי השעה.

קרדיט: איה בן עזרי

שקט, נופים, מסלולי טיולים קרובים ועוד – כפר נופש בצפון לחופשה המושלמת

אז מה ניתן למצוא בכפר הנופש שבקיבוץ מזרע בעמק יזרעאל, אשר הופך אותו לאחד היעדים המתבקשים והמומלצים ביותר לחופשה כיום, ותמיד?

ובכן, כפר הנופש שוכן בקרבה לשדות הירוקים והפסטורליים של עמק יזרעאל, ומאפשר לחוות כמה ימים של קרבה אל הטבע ואל החקלאות המקומית. המקום שקט בצורה בלתי רגילה (כזו שאנשים החיים במרכז העיר יכולים רק לחלום עליה…) וכפר הנופש עצמו מכיל מרחבי דשא רבים וגדולים, המאפשרים לילדים לרוץ ולהשתולל ללא חשש ולהורים ליהנות מהפסטורליה ומהעובדה שלילדים יש מרחב לשחק וליהנות בו, ולהעסיק את עצמם.

המקום רחב ידיים ומתאים לנופשים מכל הסוגים – חופשה משפחתית "קלאסית", חופשה של המשפחה המורחבת (ניתן לשכור כמה חדרים הקרובים אחד לשני בכפר הנופש), חופשה למספר משפחות יחדיו וכמו כן גם חופשה זוגית רומנטית. עבור כל סוגי ההרכבים האפשריים, גם זה הכולל את סבא, סבתא וכל הנכדים (אחרי תקופה ארוכה בה לא יכולים היינו לנפוש כולם יחד), כפר נופש פסטוראלי בקיבוץ מהווה יעד מושלם ומתבקש לחופשה.

כפר הנופש שבקיבוץ מזרע ממוקם גם בסמיכות לכמה מוקדי תיירות ומסלולי טיולים מהנים המתאימים לכל המשפחה, דוגמת אלו של הר תבור והגלבוע.

בקיצור – כל מה שצריך כדי ליהנות מהחופשה המושלמת, גם ובעיקר בתקופה ייחודית זו.

אז גם אתם מחפשים אירוח בקיבוץ בצפון לחופשה בטבע? היכנסו לאתר מזרע כפר נופש והזמינו לינה בעמק יזרעאל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...