פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה כולל ביטוח נסיעות לחו”ל ?

מה באמת כולל ביטוח נסיעות לחו"ל, ואיך אתם בוחרים אלו כיסויים אתם רוצים ואלו לא? המדריך שכל נוסע חייב לקרוא

ביטוח נסיעות לחו”ל נועד לאפשר לנו להתמודד בקלות עם מצבים מאתגרים שאנו עלולים להיתקל בהם במהלך שהות מחוץ לגבולות הארץ. יציאה לחו”ל פירושה גם יציאה מאיזור הנוחות שלנו, כאשר בעיות שאנחנו יכולים להתמודד איתן בקלות בארץ עלולות להפוך מסובכות מאוד בחו”ל – היקף ההוצאות הנדרש על מנת להתמודד איתן עשוי להיות גדול, ולכן לכולנו ברור שלא רצוי, לא מומלץ ואפילו לא אחראי לצאת לחו”ל בלי כיסוי של פוליסת ביטוח נסיעות המתאימה לצרכים שלנו.

מכיוון שאופי הנסיעה מכתיב את הסיכונים הכרוכים בה, תוכלו למצוא הבדלים משמעותיים בסוג הכיסוי הביטוחי הנחוץ לכל נסיעה. מי שמתכננים חופשה מפנקת בסגנון בטן-גב, ללא סיכונים ואולי אפילו בלי הרבה מזוודות או רכוש יקר ערך איתם, זקוקים לביטוח נסיעות המעניק כיסוי שונה מזה שנחוץ למי שטסים לחופשת סקי רוויית אדרנלין, או לטיול תרמילאים הרפתקני שבמהלכו יצאו לטרקים ארוכים למקומות נידחים, או לטיול עמוס בסוגים שונים של ספורט אתגרי וכדומה.

ישנם מאפיינים משותפים לכל פוליסות ביטוח נסיעות לחו”ל, אבל בביטוחים לחו”ל ישנם מאפיינים פרטניים שעשויים להיות כלולים בפוליסה אחת אך לא באחרת. ניתן כיום לבחור ביטוח נסיעות לחו”ל בהצעה מותאמת, הבנויה כך שתעניק מענה מושלם לצרכים הייחודיים שלכם.

אז אם אתם נוסעים לחו”ל בקרוב – לטיול שופינג, לחופשת סקי לכבוד תחילת החורף, לספורט ייחודי או לטיול שיכלול גם עבודה ולצורך כך לקחתם איתכם ציוד אישי יקר – חשוב להכיר לעומק את האפשרות לביטוח נסיעות לחו”ל בהצעה מותאמת. כל הפרטים – לפניכם.

Credit: Pixabay

מצבים שבארץ קל להתמודד איתם עלולים להיות מאתגרים מאוד בחו”ל

לאבד ארנק בארץ זה לא נעים – צריך לבטל את כרטיסי האשראי ולבזבז זמן בהוצאת תעודות חדשות במקום אלא שאבדו (תעודת זהות למשל, כרטיס קופת חולים, רישיון נהיגה וכדומה). בדרך כלל יהיו בארנק גם דברים שאי אפשר להחליף, תמונה מיוחדת, כרטיסים למופע, אישור או המלצה שניתנו בכתב, מספר טלפון שכתבנו, רשימה שערכנו ועוד. אבל עד כמה שאובדן או גניבת ארנק הם אירוע מצער ומרגיז כשהוא מתרחש כשאנחנו בארץ, אם זה קורה לנו בחו”ל המצב מסובך ובעייתי הרבה יותר.
באופן דומה, צורך בלתי צפוי בטיפול רפואי הוא עניין פשוט כשאפשר לפנות לרופא המשפחה או לחדר מיון בארץ. לעומת זאת, בחו”ל – אפילו אם מדובר בעניין פשוט יחסית – פניה לקבלת טיפול רפואי עשויה לגרום לנו הוצאות גדולות מאוד של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים.
תקלות נוספות שעשויות להיות מאתגרות מאוד בחו”ל, ושהתמודדות עימן כרוכה בהוצאות סכומי כסף גדולים, הן אבדן כבודה, אבדן או גניבת טלפון, אבדן ציוד ייחודי (כגון מכשיר רפואי או ציוד ספורט יקר ערך), חילוץ ממקום נידח, צורך להקדים את החזרה ארצה, פספוס טיסה, מעורבות בתאונה במהלך עיסוק בספורט אתגרי ועוד.

ערכו רשימה של מצבים עבורם אתם רוצים כיסוי

השלב הראשון בדרך לרכישת ביטוח נסיעות לחו”ל בהצעה מותאמת היא בירור, בינכם לבין עצמכם, של כל המצבים עבורם אתם רוצים כיסוי ביטוחי. מומלץ לקחת זמן ולערוך רשימה של כל הבעיות עבורן אתם רוצים שיהיה לכם פתרון מן המוכן. וודאו שאתם כוללים ברשימה מצבים ייחודיים – כך למשל אם יש סיבה לחשוש שתצטרכו לקצר את השהייה בחו”ל ולחזור ארצה מוקדם מן המתוכנן, בעיות רפואיות שצריך לתת עליהן את הדעת (במיוחד אם אתם עלולים להזדקק בגינן לפינוי רפואי ממקום מרוחק), אם אתם מתכוונים לעסוק בפעילות לא שגרתית שסיכון מיוחד בצידה (הליכה ארוכה בתוואי שטח מאתר למשל) וכדומה.

פנו לחברות ביטוח המציעות פתרונות מתקדמים

ככל שהיקף הכיסוי הביטוחי הנחוץ לכם הוא גדול ומגוון יותר, כך חשוב יותר שתפנו לחברת ביטוח הידועה ככזו שמסוגלת לתפור ביטוח נסיעות לחו”ל בהצעה מותאמת.
כיום ישנן חברות ביטוח מתקדמות המציעות פתרונות נוחים במיוחד כגון כרטיס דמוי כרטיס אשראי שאותו טוענים, במקרה של הפעלת הביטוח, בסכום הכסף הנחוץ – כך שאתם למעשה לא משלמים כלום מכיסכם. חברות ביטוח מתקדמות היודעות לספק פתרונות מעולים במגוון תחומים (כולל התנהלות פשוטה, יעילה ונוחה במקרים של הפעלת הביטוח) הן גם אלה היודעות לתפור עבורכם ביטוח נסיעות לחו”ל בהתאמה אישית.

ואחרי כל המידע החשוב הזה, נזכיר גם שלא כל פוליסה יקרה שמגיעה עם פירוט נרחב, היא פוליסה שתענה במדויק על צורכי הנסיעה שלכם. כדי ליהנות מן הנסיעה בראש שקט אתם מוכרחים ביטוח נסיעות המעניק כיסוי מקיף מספיק. אבל, מנגד, אין סיבה לשלם עבור כיסוי שאין לכם בו צורך.
זו הסיבה שייתכן מאוד שדווקא ביטוח נסיעות לחו”ל בהצעה מותאמת הוא שיספק פתרון מושלם עבורכם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...