הרהורי צעצוע בסרטון סטופ מושן על עולם הפרסום החדש

אם יוצא לכם לשוטט מדי פעם בפייסבוק, סביר להניח שנתקלתם כבר בעבר באחד מעמודי הפייסבוק היותר משעשעים ומוצלחים “הרהורי צעצוע“, העמוד שקובע כפי שנכתב בתיאור שלו, ש”עוד לא נולד האייטם שאי אפשר לספר אותו באמצעות צעצועים”. כפי שאתם מבינים, בעמוד מתפרסמות אך ורק תמונות צעצועים, לרוב עשויות מלגו, המספרות בדרך שנונה והומוריסטית סיפור אקטואלי או ידיעת חדשות כלשהי שנמצאת כרגע בכותרות. העמוד פופולארי מאוד וצבר עד כה אלפי אוהדים.

סרטון סטופ מושן חדש וומגניב שפורסם היום, מציג שיתוף פעולה בין אחד מיוצרי העמוד ירון פרל (מנהל את העמוד ביחד עם ניר ליבני), לבין משרד הפרסום בו הוא עובד Gitam BBDO, הסרטון הוא מעין סרטון תדמית המנסה להסביר את ההבדל בין הפרסום הישן והקלאסי בטלויזיה ובמודעות, לבין עולם הפרסום החדש הכולל בתוכו את המדיות החברתיות ששינו את כללי המשחק.

הסרטון נקרא “הרהורי צעצוע ושינוי שיטת התגמול בעולם הפרסום”. תרציק מנהלים לא ממצה כלל: בעולם הפרסום הישן, התרגלו החברות לרכוש מדיה על מנת להעביר את המסר שלהם, כאשר היום המסר עשוי לגרום לחברה להרוויח את המדיה, באמצעות מהלכים נכונים שיגרמו למותג לפגוש את הקהל שלו במקומות חדשים.

הסרטון בהחלט חביב, וכיף לראות את הרהורי צעצוע מתקדמים לשלב הבא ועוברים מתמונות סטטיות לסרטון סטופ מושן לא רע. מה דעתכם?


יוצר: ירון פרל
עורכת: ג’סיקה קלברמן

לייק לפטריה בפייסבוק