הבחורה הזאת איבדה את כרטיס הסטודנט שלה והיא לא תאמין כשתגלה מי מצא אותו

לאבד את כרטיס האשראי, כרטיס קופת החולים, רישיון הנהיגה, או כל כרטיס מגנטי אחר, זו אף פעם לא חוויה מהנה. מצד אחד הפחד שמישהו אחר יעשה בפרטים האישיים שלכם שימוש, ומצד שני, הבירוקרטיה המעצבנת ושורפת הזמן שנדרשת מכם בכדי להנפיק לעצמכם כרטיס חדש.

לורן, סטודנטית באוניברסיטת פורדהם שבניו יורק, איבדה לאחרונה את כרטיס הסטודנט שלה, אלא שבמקרה הספציפי הזה, למרות שהיא כנראה עדין לא מודעת לכך, חוסר האחריות שלה עלול להתברר כאחד הדברים הכי מרגשים שקרו לה. למה? כי מי שמצא את כרטיס הסטודנט שלה הוא לא אחר מאשר אחד השחקנים הכי גדולים בהוליווד, טום הנקס.

הנקס, שטייל להנאתו באחד הפארקים בניו יורק, נתקל בכרטיס ומיהר לפרסם את ההודעה הבאה בחשבון הטוויטר שלו: “לורן! מצאתי את כרטיס הסטודנט שלך בפארק. אם את עדין זקוקה לו, המשרד שלי ישמח להשיב לך אותו. הנקס”. אל הציוץ שלו צירף הנקס תמונה של כרטיס הסטודנט כשהאגודל שלו מסתירה את שמה המלא של לורן.

ציוץ

כמובן, הציוץ הזה של הנקס זכה לפופולריות רבה ושותף עשרות אלפי פעמים בטוויטר ובעשרות אתרים בעולם, כאשר הרשת כולה מחכה לגלות מי היא אשת המסתורין שתמונתה מופיעה על הכרטיס, ומצפה לשמוע תגובה ראשונה ממנה כשהציוץ של הנקס סוף סוף יגיע אליה. אז האם נזכה לראות בקרוב צילום משותף של הנקס ולורן? נאלץ להמתין בסבלנות. מה שבטוח, מדובר בסטודנטית הכי ברת מזל באמריקה.

לייק לפטריה בפייסבוק