קלאסי: צפו בקלטת האודישן של טום הנקס לסרט ‘פורסט גאמפ’

קשה להאמין אבל בעוד חודשיים הסרט פורסט גאמפ, בכיכובו של השחקן טום הנקס, יחגוג 20 שנים מאז צאתו לאקרנים.

הסרט פורסט גאמפ יצא בשנת 1994 ובמהרה הפך לסרט פולחן אמריקאי. הסרט מתאר את חייו של אדם מוגבל שכלית, פורסט גאמפ, שלמרות מוגבלותו זוכה להגשים את את “החלום האמריקאי”. הוא מתעשר, מצליח ומתחתן עם אישה יפה. הוא פוגש בנשיאים אמריקאים ומשתתף במאורעות היסטוריים כמו מלחמת וייטנאם – אך לרוב הוא לא ממש מודע לחשיבות האירועים, בשל מנת המשכל הנמוכה שלו.

ערוץ היוטיוב Regal Reels העניק לרשת מתנה נפלאה כשאסף מספר קטעי וידאו נדירים שצפו להם ברחבי הרשת, בהם רואים את השחקנים הראשיים בסרט מקריאים שורות ומבצעים חזרות לקראת הצילומים.

על פי שמו של סרטון היוטיוב הבא אנחנו מבינים שמדובר בקלטת אודישן, אך מכיוון שכל השחקנים שמופיעים בסרטון אכן שיחקו את אותם התפקידים בסרט, סביר להניח שמדובר בשלבים יותר מאוחרים בהפקת הסרט, כך שלצורך העניין נקרא לסרטון ‘חזרות לקראת הצילומים של פורסט גאמפ’. לכאן או לכאן מדובר על פיסת קולנוע נפלאה שהכניסה אותנו למצב רוח נוסטלגי.

חייבים לציין שקצת מוזר לצפות בטום הנקס מגלם את פורסט גאמפ בלי המבטא הדרומי. ובנוסף מדהים לראות כמה רובין רייט, השחקנית שמגלמת את דמותה של ‘ג’ני’, השתנתה במהלך השנים, אך עדיין נשארה מרשימה ומדהימה ביופיה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק