22 השלטים הכי מצחיקים ויצירתיים בכניסה לשירותים ציבוריים ברחבי העולם

אם תשאלו כל זוג מאורס שיצא לסבב אולמות כדי למצוא את המקום המושלם להתחתן בו, תגלו כי המקום הראשון אותו יש לבדוק כדי לקבל רושם כללי על המקום הוא תאי השירותים, או במילים אחרות, “הראה לי את השירותים שלך, ואומר לך מי אתה”. כלל האצבע הזה, שעל פי האגדה נוצר במקור על ידי אימהות ממוצא פולני או רוסי, תופס לא רק לגבי אולמות אירועים, אלא גם למקומות בילוי מכל סוג אחר: פאבים, מסעדות, בתי קפה וכדומה.

אולם, ממש כמו בעולם הדייטים, הפנימיות והאופי אמנם מאוד חשובים, אבל מה שמשחק תפקיד מכריע הוא כמובן הרושם הראשוני, או במקרה של שירותים ציבוריים, דלת הכניסה. לרוב, תמצאו על הדלתות את אותם שלטים מוכרים ואוניברסליים המכוונים את תנועת הגברים והנשים למקום המיועד להם, אך מסתבר שיש לא מעט אנשים יצירתיים שהחליטו להשתעשע ולהפגין יצירתיות ברמה גבוה, כבר בשלב המיון.

סדרת התמונות הבאה מציגה כמה משלטי ההכוונה היותר מצחיקים ומקוריים שיצא לכם אי פעם לראות בכניסה לשירותים במקומות שונים ברחבי העולם, חלקם גסים ופרובוקטיביים ואחרים מבריקים ומשעשעים, אבל כולם בעלי מכנה משותף אחד: הם גורמים לגברים ולנשים להיכנס ולבצע את צרכיהם עם חיוך גדול על הפנים. הנה הם לפניכם.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@stevekemble)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pete Eate (@scorpio_jester)

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bagni Cessi (@bagnicessi)

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק