פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אב מיואש העלה לרשת סרטון הדרכה להחלפת נייר טואלט בשירותים כדי להביך את ילדיו העצלנים

כל הורה לילדים מתבגרים יודע שלגרום להם לסייע במטלות הבית זאת משימה כמעט בלתי אפשרית, גם כשמדובר בפעולות פשוטות ובסיסיות ביותר כמו להוציא את הזבל בדרך החוצה, לסגור את הפקק של משחת השיניים, לתלות את המגבת לייבוש אחרי המקלחת, או במקרה הזה, להחליף את גליל נייר הטואלט הריק בשירותים.

לאחר שהפציר בילדיו הטינאייג'רים שוב ושוב לדאוג להחליף את נייר הטואלט בשירותים בעת הצורך ונענה בהתעלמות מוחלטת בכל פעם מחדש, החליט וויל רייד, האב המיואש, לפנות לדרך יצירתית ומקורית יותר שתגרום להם לבצע את הפעולה, ולהביך אותם מול חבריהם ומול כל אומת האינטרנט בסרטון הדרכה ציני ומצחיק בו הוא מסביר להם בפירוט, שלב אחר שלב, כיצד מבצעים את פעולת החלפת נייר הטואלט הכל כך מורכבת.

הסרטון המצחיק זכה ביומיים שחלפו מאז פורסם לקרוב למליון צפיות וסביר להניח שגם חבריהם ומכריהם של ילדיו צפו בו ומסתלבטים עליהם בבית הספר בזמן כתיבת שורות אלה. בסרוטן מספר האב כי זהו סרטון ראשון בסדרת סרטוני הדרכה על פעולות הבית הבסיסיות אותם הוא מתכנן להמשיך ולהעלות ליוטיוב בזמן הקרוב, עד שילדיו יפנימו את המסר ויתחילו להזיז את הישבן שלהם בבית. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...