אפליקציה הזויה: מה יקרה אם תלחצו מליון פעם על ביצה?

הסקרנות היא אחת התכונות הכי מועדות לפורענות בקרב בני האדם. אם תחשבו רגע, ותריצו פלאש בק מהיר של החיים שלכם עד כה בראש, אני בטוח שתוכלו להיזכר בלפחות חמישה מקרים בהם הסקרנות גרמה לכם צרות: פתחתם משהו שלא הייתם אמורים לפתוח, חיטטתם לבן/בת הזוג במחשב או בסמארטפון, עניתם למספר לא מזוהה בטלפון וזכיתם לחפירה מהגיהנום,  נכנסתם למקום שעדיף היה לא להיכנס אליו והסתבכתם ועוד מקרים רבים אחרים שעשויים להיגמר ברע.

אפליקציה חדשה יחסית בשם Tamago, שהושקה באוקטובר האחרון ומשגעת בעיקר את בעלי האייפונים, מתבססת בדיוק על הסקרנות הזו שבני האדם פשוט לא יכולים לעמוד בפניה. האפליקציה היא פשוטה מאוד, אפילו עד כדי גיחוך. המסך הראשי והיחיד שלה מציג תמונה של ביצה, ומעליה קאונטר המציג את המספר 1,000,000. כל לחיצה על הביצה מורידה את הקאונטר באחד, כאשר המטרה הברורה והמיידית היא כמובן, ללחוץ מליון פעמים על הביצה, ולגלות מה יקרה כשהיא תישבר.

טמאגו ביצה

אפשר לטעות ולחשוב שאדם עם הגיון ימחק את האפליקציה הזאת ברגע שיבין מה המטרה הדבילית שלה, אך מליוני בעלי סמארטפונים ברחבי העולם הוכיחו אחרת והפכו את האפליקציה הטיפשית הזו לאחת הפופולאריות בעולם, ושלחו אותה היישר לפסגת מצעד הורדות האפליקציות החינמיות באפסטור של אפל. גם בקרב מכשירי האנדרואיד נרשמו קרוב לחמישה מליון הורדות.

בשלב הזה אתם כבר ודאי סקרנים לדעת מה קורה כאשר מסיימים להקיש מליון פעם על הביצה. ובכן, היות ומדובר בהחלט במטרה ריאלית, יש מי שכבר ביצעו את הניסוי עבורכם, ואתם תאלצו להחליט: האם לצפות בסרטון המופיע כאן בתחתית הפוסט וחושף את סוף המשחק, או לחילופין, להשתתף בניסוי. אם להתבסס על מה שנכתב כאן בתחילת הפוסט, אני מניח שלא תתאפקו ותצפו בסרטוון. אם בכל זאת אתם רוצים לנסות בעצמכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה  כאן אם יש לכם אייפון, או כאן אם אתם בעלי אנדרואיד. קליק כאן לעוד אפליקציות מגניבות. בהצלחה.


עדכון:

הגולש יובל בן פורת שם לב לתגובות המשעשעות של הישראלים לאפליקציית tamago בחנות האפליקציות של גוגל. בהחלט עושה כבוד לישראלי העצבני, שפשוט לא מבין מה הקטע של האפליקציה. מצחיק.

יואב בן פורת אפליקצית טמאגו ביצה

לייק לפטריה בפייסבוק