פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נפלא: תורמים את הטיימליין לרגל יום האלצהיימר העולמי

 תארו לכם את החיים ללא כל הזכרונות שלכם. חיים ללא ילדות, ללא אהבה, בלי שום מושג מי אתם, מי קרובי המשפחה שלכם, ואיך בכלל הגעתם למצב בו אתם קוראים את הפוסט הזה. מחר, 21 בספטמבר, יחול יום האלצהיימר הבינלאומי שמטרתו העלאת המודעות למחלה האיומה, הגורמת לכמעט 40 מליון בני אדם ברחבי הגלובוס לאבדן זיכרון וחיים לא חיים.

במשרד הפרסום הבלגי אוגליבי, שחבר לארגון יום האלצהיימר העולמי, ניסו למצוא דרך מקורית ויצירתית באמצעותה יוכלו לגרום למאות מליוני הגולשים בפייסבוק להזדהות עם המחלה, ולגרום להם לחוש, ולו במעט, את התחושה הנוראית של חיים ללא זיכרון. התוצאה: קמפיין נהדר המשלב סרטון פרסומת מרגש עם פעילות פייסבוק מיוחדת ומקורית. שכל אחד מכם יכול לקחת חלק בה.

במסגרת הקמפיין אתם הגולשים מתבקשים לתרום כדי להעלות את המודעות למחלה. אולם, בניגוד לימי התרמה רגילים, במקרה הזה לא מדובר בתרומה כספית, אלא בתרומה של הזכרונות שלכם. איך זה עובד? קליק אחד באתר "יום האלצהיימר" יתקין אפליקציה מיוחדת בדפדפן שלכם (פועל רק בדפדפן כרום). האפליקציה שפותחה במיוחד ליום האלצהיימר העולמי, תגרום לטיימליין שלכם בפייסבוק להיעלם, ליום אחד בלבד (מחר) כדי שגם אתם תוכלו לחוש איך זה לאבד את כל הזכרונות שלכם. כמובן, בסיום יום האלצהיימר, יחזור הטיימליין שלכם להיות מוצג כרגיל. גולשים אחרים אגב, יוכלו עדין לצפות בטיימליין שלכם, אלא אם גם אצלם מותקנת האפליקציה.

הקונספט של תרומת הזכרונות שלנו עבור חולי האלצהיימר הוא מרגש במיוחד, וחשוב להדגיש עבורכם הגולשים החוששים, כי המידע שלכם לא באמת נמחק או נעלם, אלא רק מוסתר ליום אחד. אלפי גולשים כבר התקינו את האפליקציה בכל רחבי העולם, ואתם מוזמנים להצטרף ולהזדהות.

צפו בסרטון הפרסומת הנהדר המציג את הקמפיין המיוחד, והקליקו כאן כדי להוריד את האפליקציה לדפדפן הכרום שלכם.

תודה לטל וולקוביץ' על העדכון.


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...