פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה השעה בה נולדתם אומרת על האישיות שלכם?

נאס”א שינו לא מזמן את סדר המזלות ועשו לכולם הרבה בלגאן בתחזיות האסטרולוגיות, אבל לנו זה פחות משנה כי גם אנחנו – כמו רוב בני האדם – די בטוחים שמה שקובע את האופי של הבנאדם זה לא החודש שהוא נולד בו, אלא יותר הגנטיקה והסביבה.

אולם, כמו כולם, גם אנחנו נמשיך לקרוא שטויות אסטרולוגיות, כי זה כיף. ממש כמו המדריך הזה שמסביר את הקשר בין שעת הלידה בה הגעתם לעולם, לסוג הבנאדם שאתם. אז קדימה, רוצו לשאול את אמא באיזה שעה ביום נולדתם ואז בדקו האם האישיות שלכם אכן תואמת את המצופה ממנה על פי המדריך הבא.

שעון 1אתם מרגישים בטוחים ונינוחים בחברת אנשים מוכרים. תמיד מחפשים בטחון ויציבות וזאת הסיבה שאנשים סביבכם חושבים שאתם עצורים ומאופקים. בנוסף לזה, אתם אוהבים לעודד אנשים להיות חיוביים והמשפחה שלכם תמיד בראש סדר העדיפויות

שעון 2אתם סקרנים וחסרי מנוחה ותמיד מחפשים משהו חדש לעשות. נוטים להיות אינטלקטואלים ולתקשר טוב עם אנשים. אנשים שנולדו בשעות האלה הם בדרך כלל גם חברים נאמנים. עיסוקים מועדפים: קריאה, כתיבה, טיולים ופעילויות ספורט רגועות יחסית.

שעון 3אתם צריכים ללמוד איך לעמוד על שלכם. אכפת לכם מהעתיד ומהעולם, אתם אוהבים לעזור, לחלוק ולתת מוטיבציה לאנשים. חוץ מזה אתם גם אתם רומנטיקנים ולפעמים עקשנים.

שעון 4אתם מוצאים את עצמכם בתחומי אמנות שונים ואוהבים להרגיש חשובים. דורשים הרבה לעצמכם וזקוקים כל הזמן להכרה. מדובר במנהיגים טבעיים שיכולים גם להיות שתלטניים לפעמים.

שעון 5אתם מאד רגישים. פעילויות כמו מדיטציה יגרמו לכם להרגיש שלווים. אתם גם אוהבים להיות לבד ולא נוטים לחפש תהילה או פרסום. אוהבים לעזור לאחרים ולהביא הרמוניה לעולם.

שעון 6יש לכם אישיות חברותית מאד ואתם אוהבים לבלות עם מי שיש להם תחומי עניין דומים לשלכם. אתם שחקנים קבוצתיים ויודעים איך לקרב בין אנשים. סביר שתהיו בחיפוש אחרי חברים חדשים וחוויות.

שעון 7אתם אחראים ושאפתניים ויודעים להתמודד היטב עם כל דרישה. אתם רוצים שכולם יבינו שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, אבל גם צריכים להזהר: ההישגים המקצועיים שלכם עלולים לסכן את החיים הפרטיים.

שעון 8מאד פעילים ואוהבי הרפתקאות ולא אוהבים שגרה ויציבות. אתם הרבה פעמים מוכנים לנסות משהו חדש כדי להרחיב את האופקים שלכם. עוסקים לא מעט בשאלות פילוסופיות מאתגרות.

שעון 9מדובר באנשים חיובים ואנרגטיים שתמיד מחפשים לפתור את תעלומות החיים. הרבה פעמים אתם מפחדים להיפתח ולחלוק. אתם לא אוהבים לקחת דברים כמובן מאליו, בעיקר דברים כמו אמון ואהבה.

שעון 10יש לכם כשרון אחד מיוחד: אתם יודעים להרגיש מה הצרכים של האחר ומסוגלים תמיד לשים את עצמכם בנעליים של מישהו אחר. אתם נוטים להמנע מעימותים ולשאול יותר מדי שאלות.

שעון 11אתם שחקן משנה מעולה ולא צריכים להיות הכוכב כדי להרגיש טוב עם עצמכם. מרגישים מעולה עם לתמוך ולעזור לאחרים ואוהבים שאחרים מעריכים אתכם. אתם גם פרפקציוניסטים שלא אוהבים לעשות טעויות.

שעון 12אתם יודעים בדיוק מי אתם ומה אתם רוצים. אתם זוהרים משמחה וחיוניות ומעריכים מאד יצירתיות. שמחים לכל הזדמנות לקבל תשומת לב או הכרה ותמיד דוחפים את עצמכם מעבר לגבול היכולת כדי להגיע למטרה שהצבתם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...