פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תנו לעשות סXס בשקט!

צעירי העולם במתח.  סרטון חדש שהועלה לרשת, מפרסם בדרך קצת מצחיקה-הזויה, את "יום הטוהר" (day of purity) הבינלאומי, החל באופן מפתיע בדיוק בולנטיינז דיי, חג האוהבים האוניברסלי, ב 14 בפברואר. הסרטון מציג זוג צעיר שחזר מדייט מוצלח. הנערה החביבה, מציינת כי הוריה אינם בבית ומציעה לבחור החביב להיכנס. כאן נכנס לפעול "דובי טוהר" (purity bear). הדובי (הלא כל כך חביב יש לציין) משחק את תפקיד המלאך הטוב, ומציע לבחור לקחת את העניינים לאט.

ארגון "יום הטוהר" מבקש לשכנע אותנו להישאר טהורים לפחות עד אחרי החתונה, במה שנראה כמו מסר שכבר מזמן עבר מהעולם. הארגון קורא מעל דפי האתר שלו לגולשים לקחת חלק ביום הזה, ולהימנע מסקס דווקא ביום הכי מזוהה איתו – הולנטיינז דיי, או ביום שלפניו. באתר תוכלו גם לרכוש טי-שירט או צמיד המקדמים את היום הנפלא הזה.

אז נכון, הרבה זוגות צעירים מקיימים יחסי מין חסרי אחריות ללא מודעות והבנה להשלכות האקט הזה, בטח בגילאים מוקדמים, וזו בעיה בפני עצמה, אולם המרחק בין סקס בטוח וזהיר, לבין יום טוהר בינלאומי הוא רב. רב מידי. אני מקווה שביום מן הימים, נשמע על יום בינלאומי חדש: "יום כאבי הביצים" בו בחורות שמחזיקות את החבר שלהן חודשים או שנים ללא סקס, יחרגו ממנהגן לערב אחד. כהקבלה לתאריך שנקבע ליום הטוהר, אפשר לקיים את "יום כאבי הביצים" ביום הולדות של ישו, ה 25 בדצמבר. בחייכם. תנו לעשות סקס בשקט.

צפו בסרטון המבדח, ונסו להבין בעצמכם, איך הבחור החביב הצליח לסרב לאחת הבחורות החמודות. אם הצלחתם להבין, כנראה שמקומכם במנזר. חתונה נעימה!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...