יום בחייה של אישה מבעד למשקפי גוגל מסתיים בצורה מפתיעה ומצמררת

מאז הושקו לראשונה, כבר יצא לנו לראות אינסוף סרטונים המדגימים את טכנולוגיית העתיד של משקפי גוגל, מעניקים לנו הצצה לחיים עם המשקפיים החכמות מזווית הראייה של אותו אדם המרכיב אותן על עיניו ומציגים את היתרונות והיכולות המגניבות של המשקפיים החכמים.

אלא שהסרטון המטורף הבא, שנפתח ממש כמו כל אחת מהפרסומות המוכרות למשקפי גוגל, הוא ממש לא מה שאתם חושבים, ובדיוק בגלל זה, קיבלנו סטירה מצלצלת כשצפינו בו. בשלב הזה, נמליץ לכם כרגיל, לצפות בסרטון עד הסוף לפני שאתם ממשיכים בקריאה.


 

הסרטון הלא צפוי הזה מעניק לנו הצצה לחייה של אישה מנקודת המבט שלה, מהרגע בו היא קמה לעוד בוקר שגרתי, מרכיבה את המשקפיים החכמות, מנסה להחליט מה ללבוש, מכינה לעצמה קפה, ויוצאת להיפגש עם חברה. לאחר בוקר גדוש וכיפי היא חוזרת הביתה, רק כדי לגלות שבן הזוג שלה מארק חזר מוקדם הביתה, והכין לה הפתעה שהיא לא תשכח הרבה זמן.

מטרת הסרטון, שנוצר במיוחד לרגל יום האישה הבינלאומי החל היום, היא להציג מצד אחד כמה בני האדם התקדמו מבחינה טכנולוגית, אך יחד עם זאת, להזכיר לנו בצורה מצמררת כי יש לנו כחברה, בעיות חמורות, אלימות של גברים נגד נשים למשל, שעדין לא הצלחנו לפתור ועלינו לטפל בהן ולעלות אותן על סדר היום.

הסרטון “יום האישה מבעד למשקפיים” זכה כבר לקרוב לרבע מליון צפיות, והוא משאיר את הצופה בהלם מוחלט ועם המסר המצמרר “למרות ההתקדמות הטכנולוגית, יש נשים שרואות את זה בכל יום. תחשבו על זה”.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק