פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון הזה מסביר בצורה פשוטה איך מכניסים חוט לתוך וזה פשוט גאוני

גם אם מקום העבודה שלכם אינו מתפרה או מפעל ליצור בגדים, ודאי יצא לכם לאחוז בידיים חוט ומחט בנקודת זמן מסוימת בחיים. אם זה תפירה של כפתור שנפרם או אולי שיעור מלאכה בבית הספר היסודי – כל אחד מאיתנו מצא את עצמו באחת הסיטואציות המתסכלות ביותר שיש ליקום הזה להציע – הניסיון להשחיל חוט התפירה אל תוך ראש של מחט. ובכן, אם עד היום חשבת שהשיטה הטובה ביותר לעמוד במשימה היא ללקק את קצהו של החוט או לחילופין, ללקק את קצות האצבעות ואז לעשות מסאז' קטן לחוט לפני שמשחילים אותו, יש לכם טעות כי מסתבר שישנה דרך גאונית ופשוטה הרבה יותר.

גולש טוויטר בשם ג'ון ביק פרסם מוקדם יותר השנה סרטון שמצא באתר נידח כלשהו ובו טריק קטן ומבריק להשלחה מהירה של חוט למחט. הסרטון הקצר אליו צורף הכיתוב "הרגע הזה שאתה מגלה שעשית את זה לא נכון במשך כל חייך" הצליח לסחוף אחריו את הרשת וגרף לאורך החודשים האחרונים מליוני צפיות ותגובות של גולשים שלא האמינו למראה עיניהם. בימים האחרונים החל הסרטון להסתובב גם ברשתות החברתיות בישראל כשהוא גורר שלל תגובות של גולשים מופתעים.


לפני שאתם מתמלאים התלהבות וממהרים לחפש פריט כלשהו בבית אותו תוכלו לתפור רק כדי לנסות את השיטה המקורית, חייבים לזכור שני דברים חשובים: הראשון – החלק אותו משפשפים על היד הוא החלק הקהה של המחט ולא החד, כלומר במידה ואתם מעוניינים להשאיר את העור שלכם בריא ושלם ולא מדמם. השני – בין הגולשים שהספיקו לנסות את העסק הדעות די חלוקות לגבי הצלחת השיטה, עם רוב דווקא לאלה שהתלוננו שמדובר בקשקוש ושהעסק פשוט לא עובד, לא משנה עם כמה סוגי מחטים הם ניסו את זה. שיהיה לכולנו בהצלחה ותפירה נעימה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...