פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

22 עובדות מפתיעות ומצחיקות שכנראה לא שמתם לב אליהן עד היום

יש בעולם יותר ידע משאי פעם תוכלו להכיל. למען האמת, קראנו לא מזמן שכל הידע בעולם מכפיל את עצמו פי 30 כל שעתיים. או פי 2 כל שלושים שעות. אנחנו לא באמת זוכרים כי אנחנו לא מצליחים להכיל את כל הידע הזה. יש הרבה ממנו והוא מציף אותנו ואנחנו הברזנו משיעורי שחיה כשהיינו קטנים אז טבענו.

אבל בגלל שאנחנו אף פעם לא מוותרים על הזכות לגלות עובדה חדשה שהיא גם אמיתית וגם לחלוטין מגניבה, החלטנו לפנק אתכם ב-22 עובדות כאלה. הן נכונות, זאת לא בדיחה. אבל יש סיכוי לא רע שאם תנסו להרשים איתן באיזה מפגש חברתי או בארוחת צהריים בעבודה  – יסתכלו עליכם מוזר. אבל זה בסדר, אתם יכולים לשלוח אותם אלינו ואנחנו נוכיח להם שאתם דוברי אמת. עד אז, הנה 22 עובדות שיגרמו לכם לא להפסיק לחשוב על איפה הלשון שלכם נמצאת ומה הסיפור עם קשים:

אף פעם לא באמת ראיתם את הפנים שלכם. אולי תמונה או השתקפות. אבל את הדבר האמיתי? נואופ, לא קרה.

עובדות

אתם רואים את האף שלכם כל הזמן. כל הזמן. אבל המוח שלכם הוציא פקודה להתעלם ובגלל זה הכל נראה מאד נטול אף.

עובדות2

אתם לא יכולים להמציא צבע חדש. סורי. כל צבע שקיים על הספקטרום כבר ראיתם.

עובדות3

אתם לא יכולים לנשום ולבלוע באותו הזמן. אל תנסו בבקשה. תודה.

עובדות4

הלשון אף פעם לא נחה. מה היא עושה שם בחשיכה של הפה שלכם? בדרך כלל צמודה לחלק העליון של הפה, אז יש כמה שרירים שפועלים שם תמיד.

עובדות5

בזה הרגע ממש אתם גם הכי צעירים שהייתם אי פעם וגם הכי זקנים. עובדה.

עובדות6

יד ימין שלכם אף פעם – אבל אף פעם – לא נגעה במרפק ימין שלכם.

עובדות9

משהו תמיד נוגע בכם. גם אם תרחפו לכם באוויר בלי בגדים ובלי כלום. אתם יודעים למה? כי האוויר הוא מסה והמסה הזאת נוגעת בכם, זה למה.

עובדות10

או שבעצם… כחושבים על זה… שום דבר לא באמת נוגע בכם. כי הכל מסביב בנוי באטומים ואטומים לא נוגעים אחד בשני, הם רק מפעילים כוח אחד על השני

עובדות11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...