פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

7 דברים שלא העלתם בדעתכם שאפשר לעשות בסין

אם כשאתם שומעים על סין אתם חושבים רק על החומה הסינית ועל עלי אקספרס, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם. קבלו 7 רעיונות לאתרים ופעילויות שיתכן שלא העלתם על דעתכם שאפשר לעשות בארץ הקסומה הזו:

להרגיש סיני אמיתי

איפה זה קורה? בחוטונגים בבייג'ינג. החוטונגים הם סמטאות בהן מתגוררים סינים השומרים על סביבת מגורים ואורח חיים מסורתי. אפשר לעשות נסיעה קצרה בריקשה, לטעום מאכלים מסורתיים או סתם לשוטט ולהרגיש לרגע קט כמו סיני אמיתי.

לייצג את ישראל באולימפיאדה

איפה זה קורה? בכפר האולימפי בייג'ינג. טוב, לא באמת תייצגו את ישראל בתחרות, אך תוכלו לבקר בכפר האולימפי יוצא הדופן שהוכיח לעולם ב-2008 מה הסינים באמת יכולים להציע. מבנים עצומים ואדירים בעיצובים מרתקים כגון: הלפיד האולימפי המתנשא לגובה של 128 מטרים, קוביית המים המדהימה והמבנה המרכזי והמפורסם של האולימפיאדה "קן הציפור".

לבקר בוונציה

איפה זה קורה? בג'ואו ג'ואנג (Zhouzhuang). ציורית וקסומה ממש כמו אחותה באיטליה, זוהי ג'ואו ג'ונג המוכנה "הוונציה של המזרח". מדובר בעיירת מים מהממת ביופייה המוקפת מים מכל עבר. תעלות ונחלים מחברים בינה לבין כפרים וערים בסביבתה והופכים אותה למוקד תיירותי מרשים.

להילחם בצבא של חיילי טרה קוטה

איפה זה קורה? שיאן (Xi'an). יותר מ-7,000 חיילים עשויים טרה קוטה בגודל טבעי אשר נקברו יחד עם הקיסר והתגלו רק בשנות ה-70. החיילים אוחזים בכלי נשק אמיתיים ולכל אחד ואחד מהם הבעת פנים ותסרוקת שונה. המראה קצת קריפי אך ללא ספק עוצמתי ומרתק.

להרגיש קיסר ליום אחד

איפה זה קורה? בעיר האסורה בבייג'ינג. עד מותו של הקיסר האחרון היתה הכניסה לעיר מותרת לקיסרים ועובדי הארמון בלבד. שטח הארמון הפך למוזיאון המכיל מאות מבנים שלהם סיפורים והיסטוריה מיוחדת. להתהלך בסמטאות ולהרגיש קיסרים.

לומר שלום לבודהה העץ הגבוה בעולם

איפה זה קורה? בבייג'ינג. בתוך מקדש לאמי של נזירים טיבטים, מסתתר לו בודהה העץ הגבוה העולם בגובה 25 מטרים. האולמות אותנטיים, האווירה מלטפת מאוד ובשעות הצהריים אפשר לראות את הנזירים מתכנסים ומשננים דברי תפילה בקול רם והופכים את החוויה לעוצמתית.

ללכת לאיבוד בארמון הקיץ הקיסרי

איפה זה קורה? בבייג'ינג. ארמון הקיץ הקיסרי הוא מתחם עצום ומפואר שמשמש מפלט מרעש העיר למקומיים ולתיירים גם יחד. 75% משטחו של הגן הוא אגם מלאכותי ואילו שאר השטח כולל צמחיה טבעית, ארמונות ומבניים קיסריים. טיול בנקודות העניין העיקריות, אך גם הרועשות והעמוסות ביותר, עשוי לקחת כ-3 שעות ואילו שיטוט ו"הליכה לאיבוד" בין השבילים עשויים לקחת גם יום שלם.

מוגש באמצעות חברת אופקים טורס המוציאה טיולים מאורגנים לסין עבור משפחות קבוצות וחברות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...