פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

8 דברים שחשוב לזכור בכל פעם שאנחנו מרגישים שהחיים שלנו בזבל

אין אחד שזה מדלג עליו. לפעמים נקלעים לתקופה קצת מאתגרת שמתעקשת בכוח למחוק את החיוך מהפנים. מה עושים במצב כזה? הכותב והבלוגר מארק צ’רנוף ניסח רשימת עצות להתמודדות עם המצב. האם מדובר בעצות שעובדות? לא ברור. אבל שווה להעיף בהן מבט כשמגיעים לנקודה מאתגרת בחיים. אחרי הכל, מה יש להפסיד?

כאב הוא חלק מגדילה

לפעמים החיים סוגרים לנו דלת ואפילו לא פותחים חלון כי הם מנסים לרמוז לנו שהגיע הזמן לזוז קדימה. וזה טוב, כי בהרבה פעמים אנחנו לא עוברים הלאה אלא אם כן הנסיבות כופות את זה עלינו. אז כשדברים כאלה קורים, חשוב לזכור: אין כאב שמגיע בלי מטרה וגם הצלחה כוללת בתוכה הרבה רגעי כאב עד שמגיעים ליעד הרצוי.

הכל בחיים זמני

ואם הכל זמני, אז הכל גם עובר. אז בכל פעם שאתם עצובים או מאוכזבים – זכרו שזה יעבור בסוף. וגם להפך, אם הכל טוב עכשיו – תהנו מזה, אל תהיו עסוקים בדאגות, כי הטוב לא ימשך לנצח. וזכרו: רק כי המצב עכשיו לא ממש טוב, זה לא אומר שאסור לצחוק או להנות.

להתלונן ולדאוג לא יעזור

תלונות ודאגות לא מביאות לתוצאות. תמיד עדיף לעשות משהו מאשר, לפעול מאשר לא לעשות כלום ולהתלונן. גם אם נכשלים, זה לא אומר שצריך לוותר לגמרי. תלונות היום לא יהפכו את מחר ליום טוב יותר – מעשים כן. זכרו, האושר מגיע כשמפסיקים להתלונן ומתחילים לשמוח על מה שיש.

צלקות הן סימן לכוח ועוצמה

אל תתביישו בצלקות שלכם. צלקות הן עדות לכך שהיה שם פצע והוא נסגר והחלים. זה אומר שהתגברתם על הכאב ועברתם הלאה. אתם לא יכולים להעלים אותן, אבל אתם יכולים לשנות את הדרך שבה אתם מסתכלים עליהן – תראו את הצלקות כסימן לניצחון.

כל מאבק קטן הוא צעד קדימה

בחיים, להיות סבלני לא קשור להמתנה. זה קשור ביכולת לשמור על גישה טובה ולהמשיך לעבוד קשה עד שמגיעים ליעד. כל קושי שנתקלים בו הוא מבחן לנחישות ולרצון להגיע ליעד.

הגישה השלילית של אנשים אחרים היא לא הבעיה שלכם

תהיו חיוביים גם כשרק שלילי מקיף אתכם, חייכו גם לאלו שמנסים להרוס לכם. וזכרו: רוב הזמן אנשים לא מתנהגים ככה בגללכם, הם מתנהגים בצורה כזאת כי זה מה שהם. לכן אין שום סיבה לנסות להרשים אנשים עם דעה שלילית עליכם או להשתנות בשבילם. חיים רק פעם אחת, כדאי להעביר אותם לצד אנשים חיוביים.

מה שאמור לקרות – יקרה

אי אפשר לגרום לדברים לקרות עכשיו. צריך להיות סבלניים ולהיות חיוביים גם כשרוצים להתלונן. מה שצריך לזכור זה שצריך לשחרר ולהבין שלא הכל בשליטתכם. בסופו של דבר, לסמוך על האינטואיציות שלכם, לקחת סיכונים וללמוד כל הזמן – כל אלה יקחו אתכם למסע ארוך שבסופו יקרה מה שצריך לקרות.

הדבר הכי טוב שאפשר לעשות הוא להמשיך

נפלתם? אל תפחדו לקום שוב, לחיות שוב ולחלום שוב. אל תתנו ללקח שלמדתם להפוך אתכם לקשים יותר או שליליים יותר. אם אתם חושבים על לוותר, זכרו שיש דברים שצריכים להיות רעים לפני שהם מסתדרים – דרך הרגעים הקשים ביותר, מגיעים לרגעים הטובים יותר. החיים ממשיכים ואתם צריכים ללמוד להמשיך איתם.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...