פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

19 דברים מצחיקים שקורים לכל מי שנולד לו אחיין

ילדים זה שמחה, במיוחד כשהילדים האלה הם לא שלכם. נכון, להיות הורים זו חוויה מדהימה ומלאת סיפוק ואושר, אבל בואו נודה על האמת – אחיין חדש, או במילים אחרות, תינוק מתוק שהוא לא שלכם, מעניק לכם את האפשרות להרים אותו, לשחק ולהשתולל אתו, לקנות לו צעצועים ומתנות ולאהוב אותו אהבה בלתי נגמרת, בדיוק עד הרגע בו כל העסק הזה מתחיל לעייף אתכם ואתם פשוט יכולים לקחת אותו ולהניח אותו בחזרה אצל ההורים שלו עד הפעם הבאה. בלי החלפת חיתולים, בלי בכי בלילות, בלי להוציא ארגזים של כסף, בלי להאכיל אותו 6 פעמים ביום ולדאוג שלא ישעמם לו בכל רגע נתון – סוג של חבילת מבצע ללא התחייבות.

הרגע הזה בו אחיין חדש נכנס לכם לחיים הוא ללא ספק רגע מכונן, כזה  שהופך אתכם למאושרים באדם ואת כל הסובבים אתכם לקרבנות למסע חפירות, סיפורים ותמונות בלתי נגמר מצדכם, כזה שהדרך היחידה לברוח ממנו היא לנתק אתכם את הקשר או לעבור לגור בחו”ל.

סדרת התמונות והגיפים המשעשעת הבאה מציגה את אותם רגעי קסם מוכרים שכל מי שיש לו אחיין או אחיינית לא יוכל שלא להזדהות אתם: שומר המסך בטלפון, הצורך האובססיבי להיכנס לחנויות בגדים של תינוקות, חוסר היכולת לפרגן לתינוקות ואחיינים של אנשים אחרים ועוד שלל סיטואציות מצחיקות שוודאי חוויתם מאז שהאחים שלכם הפכו להורים.

הרגע הזה בו אתם לא יכולים לעצור את השמחה כשאתם מתבשרים שהאחיין הקטן שלכם, תינוק מתוק שתוכלו לשחק איתו ולקנות לו מתנות אבל מישהו אחר יחליף לו חיתולים ויתעורר להאכיל אותו בלילה, הגיח סוף סוף לעולם.

אתה מתחיל לקרוא לעצמך “דוד רועי” או “דודה מיכל” גם כשאתם לא ליד האחיין החדש.

שמור המסך שלכם בסמארטפון הופך מידית להיות מאויש בתמונה מתוקה של האחיין החדש, והעניין הזה הולך להמשיך לפחות עד גיל 3.

אתם מתחילים להראות אינסוף תמונות של האחיין שלכם לכל חבר/מכר/עובר אורח שחלף על פניכם ברחוב, בהתלהבות שיא ובלי לשים לב שזה לא ממש מעניין אף אחד חוץ מכם.

כשאתם רואים תמונות של תינוקות אחרים, אתם מסננים “איזה מתוק”, אבל חושבים בלב שהאחיין שלכם פי 100 יותר חמוד.

אנשים אחרים מתחילים לחשוב שאולי בכלל מדובר בתינוק שלכם בגלל האובססיה המטורפת שפיתחתם כלפיו ובגלל שאתם לא מפסיקים לדבר ולחפור עליו.

בכל פעם שאתם פוגשים תינוק, גם אם הוא לא האחיין שלכם ובכלל שייך לאנשים זרים, אתם מתים להחזיק אותו וחייבים שזה יקרה ממש עכשיו, אחרת פשוט תשתגעו.

אתם חשים יסוריי מצפון כבדים כשהאחיין או האחיינית שלכם מתחילים לבכות תוך כדי שהם משחקים אתכם וחשים שכשלתם בתפקידכם כדודים.

כשמשהו רע או עצוב קורה למישהו אחר, אתם תמיד חשים צורך לתפוס את תפקיד אלוהים ולבשר לאחיינים שלכם ששום דבר רע לא יקרה להם כל עוד אתם בסביבה. אתם כמובן בסביבה לעיתים רחוקות, אבל זה לא מונע מכם לפזר הבטחות.

אתם מבינים שזה הזמן הנכון להתחיל ללמוד לסרוג ומבזבזים שעות ביצירת פרטי לבוש מכוערים במיוחד אבל מלאי אהבה עבור האחיינים שלכם.

פתאום אתם מנצלים כל הזדמנות כדי לקפוץ לבקר את האח או האחות שלכם, גם אם הם גרים בעיר אחרת וגם אם אתם לא מדברים אתם בכלל בשגרה, כשבסתר לבכם אתם יודעים שמה שמעניין אתכם באמת זה הילדים שלהם.

אחרי שנים ארוכות של התעלמות מהן, בכל פעם שאתם עוברים ליד חנויות בגדים לתינוקות/ילדים אתם לא יכולים שלא להיכנס אליהן ולתהות איזה בגד ייראה הכי טוב על האחיין או האחיינית שלכם. אתם הופכים לחברי מועדון בשילב ופוקס בייבי ומתרגשים לקבל קטלוג חדש בדואר.

ובעצם, אתם תוהים “האם זה יתאים להם” בכל פעם שאתם רואים פריט קטן כלשהו: כובע, סנדלים, דיסק און קי, מיני טאבלט וכו’.

אתם חולמים על הרגע בו הם סוף סוף ילמדו ללכת…

…ועל היום בו הם כבר יהפכו לילדים קטנים שאפשר לקשקש אתם כל הא ודא ולהשתולל אתם בחצר…

הרגע הזה בו אתם מבינים שממש בא לכם יצור מתוק כזה משלכם ושאתם לגמרי מוכנים לגדל אחד כזה.

כמובן, אתם לגמרי טועים, וכשיהיה לכם תינוק משלכם תבינו שאתם לגמרי לא.

ובכל זאת, אחרי שאתם לומדים להכיר את האחיינים שלכם ומבלים אתם שעות ארוכות, אתם כבר לגמרי יודעים מה היא אהבת אמת. בקרוב אצלכם…

עוד בפטריה

נסו לזהות 15 סדרות טלוויזיה מפורסמות על פי תמונה אחת בלבד

20 שאלות טריוויה קשות על מוזיקה ישראלית

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...