פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו ב-60 השניות הראשונות מתוך פרק הפתיחה של “תיקים באפלה”

בעוד קצת פחות משבועיים, 12 ימים ליתר דיוק, תשוב למסך “תיקים באפלה”, אחת הסדרות הכי פופולריות של שנות ה-90, זו שגרמה לרבים מאיתנו להחסיר שעות שינה ולשקשק מפחד מול המסך בזמן שאנחנו עוקבים באדיקות, מלאים בזיעה קרה, אחר מעלליהם של פוקס מאלדר ודנה סקאלי, צמד סוכני ה-FBI שנשלחים לחקור שלל מקרים הכוללים פעילות על טבעית.

עבור מעריצי הסדרה, שיזכו לראות שוב את דיויד דוכובני וג’יליאן אנדרסון משתפים פעולה יחד יותר מ-13 שנים מאז שודר הפרק האחרון של הסדרה במאי 2002, מדובר בחגיגה של ממש וגם העובדה שמדובר במיני סדרה שתכלול “רק” שישה פרקים חדשים, לא הורסת את המסיבה.

רגע לפני חזרתה למסך, כדי להפיג מעט את המתח והציפייה של מיליוני מעריצי הסדרה ברחבי העולם, נחשפו אתמול 60 השניות הראשונות מתוך הפרק הראשון. כצפוי, הדקה הראשונה לא חושפת כלל את קווי העלילה של הסדרה בגרסתה החדשה, אבל היא בהחלט מרתקת, מעוררת תחושת נוסטלגיה עצומה, ותכניס אתכם לאווירת תיקים באפלה בין רגע. בסרטון הקצר מגולל הסוכן מאלדר תקציר מנהלים זריז של האירועים שהובילו לרגע הזה בו התיקים באפלה נפתחים מחדש, וכאמור, מדובר בחגיגה גדולה.


חוץ מהצפייה בדקה הראשונה של הסדרה, באתר החדש שהוקם לרגל המאורע וזכה לשם Do you still believe, תוכלו גם ליצור לעצמכם תמונת פרופיל מלחיצה בסגנון תיקים באפלה וגם ליהנות מנעימת הפתיחה המפורסמת של הסדרה שתחזיר לכם את הצמרמורות המוכרות לגוף.

הפרק הראשון שאורכו שעתיים ישודר ביום ראשון, 24 בינואר, ברשת Fox (מיד בסיומו של משחק חצי גמר ליגת הפוטבול) כאשר הפרק השני ישודר ביום למחרת (שני), 25 בינואר, בשעה 8 בערב. גם ארבעת הפרקים הנותרים של הסדרה ישודרו בימי שני באותה השעה. בארץ תשודר “תיקים באפלה” ב-yes במקביל לשידורה בארצות הברית.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...