הנחש – דרמת פשע של נטפליקס שאתם צריכים להוסיף לרשימת הצפייה

נטפליקס העלו לשירות הסטרימינג שלהם בתחילת חודש אפריל סדרה חדשה בשם “הנחש” (The Serpent). מדובר בדרמת פשע, שנפרסת על 8 פרקים בכיכובו של טהאר ראחים, שמבוססת על סיפור אמיתי ומטריד.

אני חייב להתחיל מראש עם השורה התחתונה שלי, מדובר בסדרה טובה מאוד שעושה את העבודה עם תצוגת משחק נהדרת של השחקן הראשי. לפני שצפיתי בסדרה יצא לי לקרוא כמה ביקורות ברחבי הרשת שקצת גרמו לי לחשוב פעמיים אם “לבזבז” את הזמן שלי על הסדרה הזאת אבל לבסוף החלטתי לתת לה צ’אנס וממש לא התאכזבתי.

לעוד המון המלצות של סרטים וסדרות מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ‘מכורים למסך‘ 

הנחש סדרה בנטפליקס

הנחש מתארת את הסיפור הלא ממש ידוע של רוצח-סדרתי-נוכל-מתחזה בשם צ’ארלס סובראג’ (ראחים טהאר) והניסיונות יוצאי הדופן שעשו על מנת להעמיד אותו לדין בגין הפשעים שביצע. סובראג’ התחזה במשך שנים לסוחר תכשיטים ויחד עם בת הזוג שלו מארי-אנדרה לקלרק (ג’נה קולמן) טיילו ברחבי תאילנד, נפאל והודו תוך כדי שהם מבצעים פשעים רבים שהביאו אותם להיות החשודים העיקריים במספר פרשות רצח של מטיילים צעירים מאירופה שיצאו לטיול למזרח לבדם.

הרמן קניפרברג (בילי האוול), הוא דיפלומט זוטר בשגרירות ההולנדית בבגנקוק שנכנס בעל כורחו למרדף אחרי סובראג’ ביחד עם אשתו אנגלה וכוחות המשטרה מסביב לעולם. הנחישות שלהם ביחד עם מספר אירועים יוצאי דופן יהפכו את סובראג’ לאחד הפושעים הכי מבוקשים בעולם.

למרות הפירגון לסדרה שכתבתי בפסקה הראשונה אני חייב לציין שהיה דבר אחד שהציק לי בסדרה וזה הקפיצות בזמן שמתרחשות כל כמה דקות. היוצרים של הסדרה בחרו להציג את שרשרת האירועים בצורה לא כרונולוגית, ובכל פרק אנחנו קופצים לאירועים, פשעים והתרחשויות שקרו בזמנים שונים. הקפיצות החוזרות ונשנות הללו מלוות את הסדרה לכל אורכה ולעיתים זה מרגיש שלא היה צורך להציג את הסיפור בצורה הזאת.

בכל מקרה מדובר בדרמת-פשע שהצליחה להחזיק אותי במתח עד סיום העונה וככל הנראה לקחה לי באופן הרבה מהאמון שהיה לי בבני אדם לפני שצפיתי בה. לראות את המעשים הללו שסובראג’ ושותפיו עשו לתיירים מסכנים במזרח הרחוק ולהבין שמדובר בסדרה שמבוססת על סיפור אמיתי לחלוטין זה פשוט מטריד ברמות אחרות. מוזמנים לצפות בטריילר המצורף כאן למטה ואם כבר ראיתם את הסדרה והגעתם לקרוא עליה קצת ביקורת, מוזמנים לכתוב לנו מה אתם חשבתם עליה.


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק