פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שחיות המחמד שלכם עושות ברגע שאתם יוצאים מהבית (וידאו)

אם אתם מגדלים בבית כלב, חתול או כל חיית מחמד אחרת, ודאי תהיתם לא פעם מה היצורים הפרוותיים שלכם באמת עושים כשאתם לא נמצאים בבית. ובכן, מסתבר שחוץ מלחכות לכם שעות ליד הדלת, לישון על הרצפה הקרה או לייצר נזקים לרכוש, לחיות המתוקות שלנו יש עולם סודי ומופלא שמתעורר לחיים ברגע שאתם טורקים מאחוריכם את הדלת.

הלילה, פורסם לראשונה הטריילר של סרט ילדים החדש “החיים הסודיים של חיות המחמד” של יצרנית סרטי האנימציה “אילומיניישן”, וכפי שתוכלו לראות, למרות שמדובר בסה”כ בהצצה קטנה, הטריילר מרגיש כמו סרט קצר בפני עצמו והוא מקסים, מצחיק, שובה לב ובעיקר עושה חשק לראות אותו שוב ושוב, לפחות עד שיצא הסרט המלא.

תקציר הסרט מתוך אתר IMDB: החיים של מקס (לואי סי קיי), כלב חמוד שגר בבניין מגורים במנהטן, משתנים לחלוטין כשהבעלים שלו מחליטה להביא הביתה כלב חדש פרוותי וגדול בשם דיוק (אריק סטונסטריט). כמובן, השניים לא ממש מסתדרים, אבל נאלצים לשים את חילוקי הדעות שלהם בצד לאחר שהם נתקלים בארנב לבן  ונטוש עם פני מלאך בשם סנואובול, המאגד סביבו צבא שלם של בעלי חיים נטושים אשר נחושים בדעתם לנקום בכל חיות המחמד המאושרות שיש להן בית חם.

הסרט החדש מבית יוניברסל בבימויו של כריס רנאוד (Dispicable Me, המניונים), צפוי לצאת בארצות הברית רק בעוד כשנה, ב-8 ביולי 2016, וכולל כאמור את קולותיהם של לואי סי קיי, אריק סטונסטריט, קווין הארט, אלי קמפר וכוכבים מוכרים נוספים. אנחנו לא יכולים לחכות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...