זאת כנראה טבעת האירוסין הגרועה בהיסטוריה וכשתראו אותה תבינו למה

אם תמיד חיפשתם דרך נפלאה לגרום לבת הזוג שלכם לחשוב שאתם מציעים לה נישואין אבל למעשה למתוח אותה בגדול, או לחילופין, תמיד חלמתם לפנק אותה במתנה שנראית יקרת ערך מבחוץ אבל בפועל היא מעליבה, מטופשת, לא שווה אפילו חצי שקל מבפנים וכנראה תזכה אתכם בסטירה מצלצלת, יש לנו חדשות נפלאות עבורכם.

אדי ואליסון, זוג חביב מארצות הברית, המציאו מוצר מהפכני ומצחיק שכאשר מביטים עליו מבחוץ הוא נראה כמו קופסה של טבעת, אבל כשפותחים אותו מתגלה ישבן חשוף ממנו בוקעים קולות של נפיחות.

להמצאה הגאונית הזאת הם קראו “The Moon Ring” (ולא, הכוונה היא לא לטבעת ירח), וכמו שאתם כבר מבינים, לא מדובר בטבעת אירוסין, אלא בבדיחה משעשעת ומרושעת שתוכלו להריץ על חברות, קרובות משפחה, בנות זוג, ועוברות אורח.

החדשות הטובות: גם אתם יכולים להיות הבעלים של “טבעת” כזאת תמורת 14.95 דולרים (קליק כאן לרכישה). החדשות הפחות טובות: המשלוח לישראל יעלה לכם עוד 20 דולרים נוספים, כך שתאלצו לשלם כמעט 35 דולרים על המתיחה המעולה הזאת, שכנראה תספק לכם אינסוף רגעים של צחוק ורומנטיקה.

כדי שתוכלו לראות איך המוצר הזה עובד בפועל, אדי ואליסון לא הסתפקו בתמונות להדגמה ויצרו סרטון מקסים ומרגש בו הם מדגימים איך עובד המוצר. חלקו הראשון של הסרטון מציג את השניים בסצנה מבוימת, אבל מיד אחריה מגיע אוסף קצר של סרטונים אמיתיים המתעדים את המתיחה בזמן אמת. אל תפספסו את הסרטון האחרון!

לייק לפטריה בפייסבוק