אוהבים את המומינים? יש לנו חדשות מפתיעות ומשמחות עבורכם

אם גם אתם נולדתם בשנות השמונים, אתם ודאי זוכרים את “המומינים”, אחת מסדרות האנימציה האהובות והפופולריות ביותר ששודרו כאן בתחילת שנות ה-90. הסדרה, שמשודרת עד היום בשידורים חוזרים, גרמה לעשרות אלפי ילדים לשבת מרותקים מול מסך הטלוויזיה ולחכות בכל יום לפרק חדש שעוקב אחר ההרפתקאות הקסומות של משפחת המומינים, ביחד עם החברים הבלתי נשכחים סנופקין, מאי הקטנה, סנורקה, מר המיולין ואחרים.


ובכן, אם אתם אכן נמנים על מעריצי הסדרה, יש לנו חדשות מאוד משמחות עבורכם. עמק המומינים הישן והטוב חוזר בעתיד המאוד קרוב לטלוויזיה עם הרפתקאות חדשות של חבורת הדמויות האהובות, שנוצרו עוד בשנת 1945 על ידי הסופרת והציירת הפינית טובה ינסון (שהלכה לעולמה בשנת 2001), בהמשך, בשנות ה-50, היה זה אחיה של טובה, לארס ינסון, שהמשיך את המלאכה.

המומינים שהחלו את דרכם בסדרת ספרים ואיורי קומיקס, עברו במהלך השנים אדפטציה שהובילה אותם לככב בסרטים שונים וכמובן בסדרת הטלוויזיה המגה פופולרית. כעת האחיינית של יוצרת המומינים ובתו של אחיה לארס, סופיה ינסון, חברה יחד עם חברת הפקות בינלאומית במטרה להחיות אותה שוב ולהחזיר אותה לטלוויזיה. על פי ראיון שהעניקה סופיה לאתר Metro, אנחנו שמחים לעדכן שהעבודה על הסדרה כבר יצאה לדרך והפרקים החדשים של הסדרה יצמדו לעלילה המקורית ולדמויות שכולנו מכירים.

נכון לכתיבת שורות אלו, עוד לא ברור מתי בדיוק צפויה הפרמיירה של הפרקים החדשים, אבל הצפי הוא שנוכל לראות אותם כבר בשנה הקרובה. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק