פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא ייאמן: קמפיין המימון למדפסת התלת מימדית הביתית הראשונה גייס מליון דולר בתוך יממה

עד היום, הכרנו את מדפסות התלת מימד המגניבות בעיקר כמכונות גדולות ומגושמות. המיזם החדש הזה מתיימר להיות הבשורה החדשה בתחום המתפתח הזה, ולהפוך סוף סוף את מדפסות התלת מימד למוצר שאפשר למצוא בכל בית.

פרוייקט 'מיקרו' הופך את מדפסות תלת הממד המגושמות למכשיר חשמלי פשוט, קומפקטי וקל לתפעול שעל פי חזונם של מפתחיו, יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מארסנל המוצרים החשמליים המוכרים הנמצאים אצלנו בבית, כמו מדפסות נייר המוכרות, מיקרוגל, תנור, טלויזיה וכל השאר. מדובר במוצר מעוצב ואפנתי בגודל סביר למדי של 185 על 185 מ"מ, במשקל של קילו אחד בלבד.

גם אם אין לכם שום נסיון קודם בהדפסת מוצרים תלת מימדיים, המדפסת הזאת תאפשר לכם להדפיס בקלות וללא ידע מוקדם מוצרים שתוכניותיהם כבר נמצאות ברשת, ובנוסף, תאפשר למשתמשים מקצועיים יותר לתכנן בעצמם מוצר ולהדפיס אותו ובעצם להביא את הרעיונות שיש לכם בראש לכדי מציאות של ממש. ניתן ליצור איתו צעצועים, תכשיטים וכל אביזר שעולה בראשכם.

מעבר לבשורה הטכנולוגית הנהדרת במוצר הזה, הסיפור המפתיע באמת מגיע דווקא מכיוון משתמשי הקצה הסקרנים. החברים במיזם The Micro השיקו לאחרונה קמפיין מימון חברתי באתר kickstarter . המטרה שלהם היתה לגייס סכום לא מבוטל של 50,000$, אשר היה צריך להזניק אותם קדימה במטרה להביא את המוצר הזה לייצור ושיווק המוני לצרכנים מסביב לעולם.

באופן מפתיע וחסר תקדים, בתום 11 דקות בלבד מרגע ההשקה של קמפיין המימון, הצליחו לגייס לפרוייקט 50,000$ ובסיומה של היממה הראשונה להשקת קמפיין המימון, כבר נצבר בקופת הפרוייקט סכום אסטרונומי של קרוב למיליון דולר מגולשים שביקשו להיות מהראשונים שישימו ידם על הפיתוח הנהדר הזה.

המחיר הנוכחי של המדפסת הזאת בקמפיין המימון הוא 299$ והגולשים הראשונים צפויים לקבל אליהם הביתה את המדפסות עוד השנה, באזור חודש אוקטובר.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...