משבצת השידור הלילית החדשה והמפתיעה של ערוץ הספורט הזה היא פשוט גאונית

לפני שנדבר על הסרטון הגאוני הבא, נפתח בחידה: אם בעולם נולדים 3 תינוקות בכל שניה, 180 בדקה, 10,800 בשעה ו-259,200 ביום, מי מההורים יקום אליהם בלילה כשהם מתחילים לבכות? טוב, אנחנו מודים. לשאלה הזו אין תשובה חד משמעית, אבל במקרים רבים, היות ובתחילת הדרך האימהות הן אלו שמבלות את מרבית שעות היום עם הקטנטנים, מתנדבים הגברים לאפשר להן להמשיך לישון ולצבור כוחות ולוקחים אחריות על שעות הלילה.

ברשת Fox ספורט האמריקאית החליטו להתגייס לעזרתם של אותם גברים שמבלים את השעות הקטנות של הלילה ערים עם התינוקות שלהם, והשיקו אתמול משבצת שידור חדשה, מצחיקה וגאונית במיוחד עם רעיון מבריק שלא ברור איך אף ערוץ בעולם לא חשב עליו לפני.


אז מה בתפריט? בכל לילה, ב-2 לפנות בוקר, שעה שמרבית האנשים בעלי הרגלי השינה ההגיוניים כבר מזמן חורפים בה, ישודר בערוץ משחק כדורגל כלשהו מרחבי העולם, כשאת הפסקול הרגיל של קהל האוהדים והשדרים, יחליפו שירי ערש מרדימים שיאפשרו לאב והתינוק לבלות ביחד וליהנות מקצת מוזיקה טובה ותינוקית ועל הדרך, ממשחק כדורגל משובח.

החידוש המגניב הזה של Fox הוא ללא ספק אחד היצירתיים שנתקלנו בהם. אנחנו לגמרי בעד להרחיב את העניין ולפנק גם את הנשים או הגברים שאינם חובבי כדורגל (באמת, יש כאלה), למשל פרקים של “חברים”, “משפחה מודרנית” ושלל סדרות וסרטים באותו הקונספט בדיוק. אולי אפילו ערוץ שלם כזה. יס והוט, לתשומת לבכם.

לייק לפטריה בפייסבוק