פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמא מתעדת את ילדיה עם חיות החווה בסדרת תמונות אינטימית עוצרת נשימה

קשה להאמין, אבל את סדרת התמונות הנפלאה הזאת, המציגה את מערכת היחסים המקסימה בין שני זאטוטים קטנים לשלל בעלי חיים מתוקים, צילמה אמא שלהם, בחורה רוסייה בשם אלנה שומילובה, שהחלה לפתח את כישור הצילום שלה רק לפני כשנה וחצי, בשלהי 2012, כשקיבלה את המצלמה המקצועית הראשונה שלה.

כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות, אלנה היא כשרון טבעי, והתמונות שלה עוצרות נשימה. כאילו לא די בשילוב המנצח בין שני האחים זהובי השיער לשלל בעלי החיים: חתול, כלב, ארנבים, ברווזים ועוד, כשרון הצילום של האם המשתמשת בתנאי הסביבה ובאור וצבעים טבעיים שם את החותמת הסופית על כך שמדובר באחת מסדרות התמונות היותר ויראליות ומושכות עין שראינו לאחרונה.

סדרת התמונות של אלנה אותה העלתה לאתר Flickr, פורסמה בימים האחרונים במגוון אתרים גדולים ונחשבים כמו הדיילי מייל, בורד פנדה ועוד, וזוכה לתגובות נפלאות מצד הגולשים. בראיון איתה מספרת אלנה: "לרוב אני סומכת על האינטואיציה וההשראה שלי כשאני מעצבת את הצילומים. אני מעדיפה אור טבעי, גם בפנים וגם בחוץ, ואוהבת את כל הסוגים השונים שלו: אורות רחוב, אור נר, ערפל, עשן, גשם ושלג – כל דבר שמעניק עומק רגשי וויזואלי לתמונות".

הנוסף להכרה המקצועית לה זוכה אלנה, היא מרוויחה גם אוצר מסוג אחר – תיעוד קבוע של רגעים יפהפים בחייהם של ילדיה הגדלים, רגעים אותם תיקח איתה המשפחה לנצח. אגב, כל החיות בתמונות חיות בחווה אותה מנהלת אלנה, מה שמסביר את הקשר העמוק בין הילדים לחיות. פשוט נהדר. קליק לתמונות בגודל מלא באתר פליקר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...