פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו בסצנה מתוך עונה 2 של הסדרה 'הבנים' (The Boys)

אם גם אתם אוהבים את 'הבנים', סדרת גיבורי העל המעולה של אמזון פריים, תשמחו לדעת שהיא חוזרת לחיינו לעונה שנייה ממש בקרוב, ליתר דיוק בתאריך 4.9.2020. בימים האחרונים יוצר הסדרה וצוות השחקנים חשפו למעריצים את הדקות הראשונות של העונה השניה במהלך שידור לייב שאירח אחד משחקני הסדרה פאטון אוסוולט.

במהלך שידור הלייב חשפו בפנינו דמות חדשה בשם סטורם-פרונט, אותה מגלמת השחקנית איה קאש שתצטרף לצוות השחקנים ותקבל תפקיד מרושע משמעותי בעונה הנוכחית. מוזמנים לצפות בקליפ ששודר במהלך שידור הלייב כאשר הציגו את דמותה של 'סטורם-פרונט' ואת שידור הלייב עצמו שכולל את כל צוות השחקנים שמדברים על מה שקרה בעונה הראשונה והדברים שצפויים לנו במהלך העונה השנייה של הסדרה.

הכירו את סטורם-פרונט | קטע מתוך העונה השנייה של 'הבנים'


 

מוזמנים לצפות בשידור הלייב המלא של צוות השחקנים של הסדרה


בנוסף לאיה קאש, לצוות השחקנים מהעונה הראשונה מצטרף בעונה השניה חיזוק של ג'יאנקרלו אספוזיטו שבוודאי מוכר לכם מתפקידו הבלתי נשכח בתור גאס פרינג מ'שובר שורות' ו-'סמוך על סול'. בטריילר שאמזון פריים שחררה בחודש דצמבר ניתן לראות את הדמויות שלמדנו להכיר היטב בעונה הראשונה, כולל דמותו של פרנצ'י, אותו מגלם תומר קאפון, לצד דמויות חדשות שיצטרפו לעונה השנייה.

תקציר הסדרה למי מכם שעדיין לא ראה אותה: בעולם בו גיבורי-העל אימצו את הצד המושחת של התהילה, הרוויחו בזכות מעשיהם למען האנושות, והפכו לתאבי כוח ובצע. קבוצה מרדנית של פורעי חוק הנקראת "הבנים" שמה לעצמה מטרה לחסל את כל גיבורי-העל הללו בכל אמצעי שיידרש, מלוכלך ככל שיהיה.

בין כוכבי הסדרה תוכלו לזהות את השחקן הישראלי תומר קאפון אשר מגלם את דמותו של פרנצ'י – שכיר חרב המומחה בשימוש בכלי נשק והפעלת אמצעים טכנולוגיים, יש לו נטייה לא לעקוב אחרי תוכניות הקבוצה ונטייה זאת מובילה לחיכוכים עם חבר אחר בקבוצה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...