באוסטרליה מחכים לכם: העבודה הכי טובה בעולם יכולה להיות שלכם

אם גם אתם קמים לעיתים בבוקר ומרגישים חוסר חשק מוחלט לצאת מהמיטה וללכת לעבודה, אתם לא לבד. השגרה היא עסק מעיק, ומעטים הם האנשים שהעבודה שלהם מצליחה לרגש אותם בכל יום מחדש. כשהיינו ילדים, רובינו חלמנו על מקצוע החלומות שלנו: מאלף דולפינים, שחקן כדורגל, כוכב קולנוע, אסטרונאוט ועוד מגוון עבודות שלצידן שכר יפה וריגושים אינסופיים. אולם, אין מה לעשות. לא כולם מצליחים להגשים את שאיפותיהם, ורבים מאיתנו עובדים קשה, וקורעים את התחת במשרות שונות ומשונות, שהן לא תמיד פסגת השאיפות שלנו.

אולם, אם אתם חשים צורך מיידי בשינוי, יש עדין תקווה. לפני כשבועיים, השיק משרד התיירות האוסטרלי קמפיין חדש בשם “העבודה הטובה בעולם”, במסגרתו מוצעות לכלל תושבי העולם באשר הם, 6 משרות חלומות מענגות ברחבי אוסטרליה.

best jon in the world 1

שש המאושרים שיזכו לקבל את המשרות הללו, יזכו בחוזה עבודה לחצי שנה באוסטרליה תמורת סכום לא רע בכלל של 100 אלף דולרים, וכמובן יהנו ממשרות מקוריות במיוחד, משרות שקשה מאוד לסרב להן. אז אילו משרות על הפרק? מה דעתכם להיות צלמי לייף סטייל במלבורן? או אולי ‘מנהלי כיף’ שאחראים לבדוק ולסקר את המסיבות והאירועים הכי נוצצים בניו סאות’ וויילס? אולי בכלל אתם רוצים ‘מאסטר טעימות’ ולהתמחות בטעימות אוכל ויין, או בכלל להיות שומרי פרא, ולעקוב אחרי חיי הקנגרו בשמורות הטבע? אלה רק חלק ממשרות החלומות המוצעות באתר משרד התיירות האוסטרלי.

best jon in the world 3

אם כל הסיפור הזה נשמע לכם מוכר, אז הזיכרון שלכם בהחלט לא בוגד בכם. אי שם ב-2009, ארבע שנים לאחור, קיים משרד התיירות האוסטרלי תחרות דומה, כשקרא לאזרחי העולם להגיש מועמדות לעבודה הכי טובה בעולם, שמירה ופיקוח על שרשרת איים מדהימים ביופיים הנקראים the great barrier riff. הקמפיין ההוא סוקר בהרחבה בכלי התקשורת בכל העולם, כולל בישראל, ובסופו של דבר, לאחר שגבר על 30000 מתמודדים, זכה בתפקיד בחור צעיר בשם בן סאות’ל שהוא גם הפרזנטור של הקמפיין הנוכחי, רגע לפני שהוא פורש מתקפידו.

קיבלתם תיאבון? אין בעיה. כאמור, כל אחד יכול להגיש מועמדות לאחד מהתפקידים הללו באמצעות עמוד הפייסבוק או האתר של משרד התיירות האוסטרלי.  צפו בסרטון המציג את שש המשרות החלומיות.


לייק לפטריה בפייסבוק