הדוב והארנבת: הפרסומת המדהימה שאסור לכם להחמיץ

פרסומות חג המולד (קריסמס) של רשת חנויות הכלבו הבריטית “ג’ון לואיס” כבר הפכו למסורת קסומה, ובכל שנה, רגע לפני החג, דואגים בחברה להשיק סרטון פרסומת קסום שמעורר ציפיות רבה בקרב הצופים, ולרוב גם עונה על הציפיות הללו.

בסוף השבוע האחרון הושק סרטון הפרסומת החדש של החברה, “הדב והארנבת”, בערוץ היוטיוב שלה, רגע לפני שנחשף בבכורה טלויזיונית בפריים טיים במהלך שידור התכנית התכנית הפופולארית X-Factor. מדובר ללא ספק באחת הפרסומות הקסומות שיצא לנו לראות, סרטון שגורם לצופה להתרגש, לחייך ובעיקר לאבד קשר עם המציאות ל 2 דקות מופלאות.

מדובר בסרטון אנימציה מיוחד המבוסס על ספר ילדים ישן ומוכר, המציג את סיפורם של ארנבת מתוקה ודב חביב שנתקלים בבעיה רצינית. בעוד הארנבת מאוד רוצה לחגוג את הקריסמס עם שאר החיות, כל מה שרוצה הדוב העייף הוא להיכנס למערה שלו וללכת לישון את שנת החורף המסורתית שלו.

חלק מהקסם של הסרטון הזה, הוא השילוב בין אנימציית 2-D קלאסית שמזכירה סרטים מצויירים ישנים וקלאסיים של פעם, ביחד עם אנימציית 3-D המוכרת לנו מסרטי האנימציה העכשיויים. השילוב הזה יוצר סצינות ויזואליות נהדרות שממש כיף לצפות בהם ויוצרים תחושה נוסטלגית חמימה ונעימה.


הסרטון מלווה בפסקול נפלא לא פחות מהפרסומת עצמה, קאבר של הזמרת הבריטית הפופולרית לילי אלן לשיר “somewhere only we know” של Keane, שעשוי נהדר וגורם לצמרמורת ורטט קל בלב ומתאים כמו כפפה ליד לעלילת הסרטון.

אין ספק כי בג’ון לואיס, ביחד עם משרד הפרסום adam&eveDDB, יכולים להיות מאוד מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית, ומהעובדה שהסרטון המושקע הזה רשם כבר קרוב ל-5 מליון צפיות בתוך ארבעה ימים. בנוסף לפרסומת הוקם אתר ייעודי בו ניתן יהיה לצפות בקרוב בספר אלקטרוני במגולל את סיפור הדב והארנבת, וגם להוריד דרך אייטיונס את הביצוע הנהדר של לילי אלן.

לדעתנו, מדובר בפרסומת הטובה ביותר שיצרו בג’ון לואיס, בטח בהשוואה לפרסומת איש השלג מהשנה שעברה, וגם מזו של לפני שנתיים. יכול להיות שטיפה נסחפנו בסופרלטיבים, אבל בכנות, הפרסומת פשוט ריגשה אותנו. מה דעתכם?

מקור: Adweek

בונוס: הביצוע של לילי אלן במלואו:


והצצה כיפית במיוחד למאחורי הקלעים של יצירת הסרטון


:

הדוב והארנבת
הדוב והארנבת 3

לייק לפטריה בפייסבוק