הזוי: חתולים בבגדי יוגה מבצעים תרגילי אירובי

כושר הוא דבר חשוב לבריאות, גם כשמדובר בבעלי חיים. בעוד כלבים יוצאים עם בעליהם לטיולים רבים ויום יומיים בהם הם יכולים לפרוק מעט אנרגיה, לרוץ, להשתולל ובאופן כללי להתניע מעט את איבריהם, חתולים הגדלים בתוך בתים נהנים מחיים מדושני עונג ועצלים במיוחד, הכוללים במקרה הטוב טיולים קצרים לאורך הרהיטים בבית או מרדפים קצרצרים אחרי חרקים עוברי אורח.

קייט וג’ורג’, זוג המנהל פנסיון חתולים ביתי במסגרתו הם שומרים על חתולים שבעליהם יצאו לחופשה או נעדרים מהבית לכמה ימים, עלה על רעיון גאוני. יום אחד בזמן שהאכילו את החתלתולים, שודרה במקביל בטלויזיה תכנית אירובי, ואחת החתולות בהתה במסך. זה היה הרגע בו נפל לזוג האסימון, הרגע בו הם הבינו שלא ייתכן שלא תהיה לחתולים אפשרות להתאמן ולעשות אירובי בעצמם.  כך נולדה תוכנית האימונים במותאמת לחתולים Work It Kitty.

תכנית אימונים לחתולים

הסרטון המשעשע והביזארי הבא מציג קטעים נבחרים מתוך תכנית האימון המיוחדת עבור חתולים. כמובן, כפי שודאי תארתם לעצמכם, לא מדובר באמת בדי.וי.די שנמכר בחנויות ואמור ליצור מהפיכת כושר בקרב חתולי הבית, אלא בסה”כ בקמפיין מגניב ומושקע של חברת Temptation הקנדית, המייצרת חטיפים טעימים לחתולים.

במסגרת הקמפיין נבנה מיניסייט מיוחד בו ניתן להתרשם מתכנית האימונים המקורית ולהכיר מעט את החתולים מדריכי האירובי המשתתפים בו. על הקמפיין אחראי משרד הפרסום DDB שיקאגו, ולמרות הפוטנציאל הויראלי החריף שלו, הכולל חתולים לבושים בבגדים מצחיקים ומבצעים תרגילי כושר, הוא דיי מאכזב. עד כה צבר הסרטון מתחת למאתיים אלף צפיות, ועושה רושם שכמעט שבוע לאחר שעלה לאויר, אפשר לסמן את הקמפיין הזה כבינוני. גם הסרטון עצמו ארוך מידי, ועל אף כמה קטעים משעשעים סביר שלא תצלחו אותו עד סופו.


לייק לפטריה בפייסבוק