כך נראית כיום הילדה שכיכבה בתור השמש של הטלטאביז

קשה להאמין שיש מישהו שאינו מכיר את תוכנית הילדים ‘טלטאביז’, גם אם לא צפיתם בתכנית בעצמכם בתור ילדים קטנים, סביר להניח שישבתם ליד הילדים שלכם (או האחים הקטנים) בזמן שהם צפו בהתרגשות בהרפתקאות המטופשות והמצחיקות של היצורים החמודים הנקראים טלטאביז.

התוכנית שודרה במקור במרוצת השנים 1997 עד 2001 וזכתה להצלחה עולמית יוצאת דופן. פרקי הסדרה גוללו את מעלליהם של ארבע דמויות עגלגלות וצבעוניות בעלות אנטנות על ראשן ומקלטי טלוויזיה על בטנן – טינקי ווינקי, דיפסי, לה-לה ופו. 

אך עם כל החיבה לדמויות הראשיות של הסדרה היתה כוכבת אחת שכל מי שצפה בסדרה מכיר את הפרצוף שלה. אנחנו מתכוונים כמובן לאותה תינוקת-שמש מפורסמת שהופיעה בכל התחלה (וסיום) של כל פרק. הצחוק הקטן והחמוד של התינוקת היה סוג של קריאת השכמה לטלטאביז שיקומו, כי השמש עולה בארץ הטלטאביז ומתחיל לו פרק חדש מלא בהרפתקאות חדשות.

מסתבר ששמה של תינוקת השמש הוא ג’סיקה סמית’, היא כיום בת 23, ולאחרונה היא החליטה לגלות לעולם באמצעות פייסבוק שהיא היתה הכוכבת החמודה של הסדרה, לפי דעתנו היא עדיין נראית בדיוק אותו דבר. מוזמנים ללחוץ על התמונה שלה ולראות איך היא נראית כיום. יותר מ-20 שנה לאחר שהצטלמה לתוכנית המקורית. תתכוננו לפרץ מטורף של נוסטלגיה.

בשנת 2015 המפיקים של התוכנית החליטו להחזיר את הסדרה עם פרקים חדשים והתינוקת המקורית הוחלפה בתינוקת מתוקה אחרת, אך אנחנו לא נשכח את הגרסה המקורית של ג’סיקה סמית’ וכנראה נראה אותה עוד הרבה פעמים בשידורים החוזרים בערוצי הילדים שמשדרים אותה כשהילדים שלנו סביר להניח יצפו בה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק