מבריק: הכספומט המיוחד הזה הצליח להפתיע ולרגש עד דמעות את לקוחות הבנק

בהנחה שלא זכיתם זה עתה בלוטו ואתם בדרככם להפקיד את הצ’ק העצום שלכם, ביקור בסניף הבנק הוא אף פעם לא חווייה סימפטית במיוחד. באופן כללי, מרבית האנשים לא ממש מתים על בנקים, וזאת בלשון המעטה. ואולם, המהלך האדיר הזה של בנק TD Canada, סידר לכמה מהלקוחות שפקדו את סניפיו כמה רגעי אושר שהם לעולם לא ישכחו.

תחת הסלוגן “לפעמים אתה רק רוצה לומר תודה”, הוצבו בכמה מסניפי הבנק כספומטים מיוחדים שנבנו במיוחד לרגל הקמפיין. עשרות לקוחות נבחרים של הבנק קיבלו טלפון מפתיע מהבנקאי שלהם ששאל אותם האם יוכלו להגיע לסניף הבנק בכדי לבדוק ולתת משוב על כספומט חדש שהם בודקים. הלקוחות הללו, שלכל אחד סיפור מרגש משלו אותו כבר מכירים החברים בבנק, נענו בחיוב להזמנה ולא ידע מה מצפה לן.

שניה לפני שהכניסו את כרטיס האשראי שלהם לכספומט בקע לפתע קול אנושי מהמכונה האוטומטית, ובישר להם כי לא מדובר בכספומט רגיל, כי אם ב”מכונת תודה אוטומטית” שבמקום להוציא כסף, מעניקה מתנות נפלאות למשתמשים בו. כפי שתראו בסרטון, התגובות על פניהם של אותם לקוחות מאושרים ברגע שקיבלו את המתנה המפתיעה והמותאמת אישית אליהם, היו מרגשות עד דמעות ופשוט פרייסלס.

כך למשל, לאמא עם שני ילדים בעלת קשיים כלכלים כבדים, העניק הבנק 2000 דולר עבור לימודים ובנוסף כרטיסי הכל כלול לטיסה לדיסניוורלד באורלנדו. אישה אחרת שביתה מתגוררת בטרינידד וחלתה לאחרונה בסרטן זכתה בכרטיסי טיסה ואירוח בכדי שתוכל לבקר ולטפל בבתה. לקוח נוסף זכה בביקור מפתיע של כוכב קבוצת הבייסבול האהובה שלו ובכרטיס VIP למשחק הקבוצה שם זכה להגיש את חבטת הפתיחה, ועשרות לקוחות אחרים כאמור, זכו גם הם להפתעות נפלאות.

בנוסף, חילק הבנק לכל אחד מלקוחותיו ביותר מאלף סניפים, שטר של 20 דולר במתנה, סתם, בשביל לפנק ולהגיד תודה.

המהלך הנהדר הזה של הבנק מדגים כיצד עושים זאת נכון, ומוכיח שוב שגם גוף מנוכר ובעל סטיגמה שלילית כמו בנק יכול לרגש את לקוחותיו ולהיכנס היישר אל תוך ליבם עם קצת מקוריות ומחשבה יצירתיות.

הסרטון המתעד את המהלך המבריק זכה למליוני צפיות ברשת והפך ללהיט ויראלי. פועלים, דיסקונט, לאומי וכל שאר החבר’ה הישראלים: יש לכם הרבה מה ללמוד.

לייק לפטריה בפייסבוק