פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה התגרש מאשתו ושיפץ את הקעקוע של פניה לדבר המזעזע הבא

בספר החוקים הלא רשמי של הקעקועים, זה שכל אדם שמחליט לקעקע את עצמו חייב להיות מודע אליו, יש כלל אחד שמתנוסס בגאון מעל כל השאר: לא משנה עד כמה אתם מאוהבים בבני הזוג שלכם בנקודת זמן מסוימת, אין רעיון גרוע יותר מלקעקע על עצמכם את שמם או את פניהם. למה? כי ממש כמו המחשבות שלכם בנושאים שונים, גם הדעה שלכם עליהם עשויה להשתנות עם הזמן, והבחור הבא הוא דוגמה מושלמת לכך.

ג'וג'ו אקרמן, מקעקע מקליפורניה, פרסם השבוע בפרופיל האינסטגרם שלו תמונה שמציגה את אחת העבודות האחרונות שלו שכללה שיפוץ קעקוע קיים של אדם אלמוני שהתגרש לאחרונה מאשתו ונתקע עם קעקוע ענק הנושא פרצופה של האקסית שלו. לצד התמונה הכפולה, שמציגה את הקעקוע לפני ואחרי השיפוץ, כתב המקעקע: "מתגרשים? אני אדאג לכם".

תמונה משופצת

כפי שאתם יכולים לראות, פניה הנאות ושיערה הבלונדיני השופע של האישה בתמונה המקורית, הפכו אחרי השיפוץ לפנים מפלצתיות, כשעל ראשה קרניים של השטן וסכין חדה מוצמדת לצווארה. התמונה, שפורסמה בהמשך גם באתר שיתוף התמונות Imgur זכתה שם למיליוני צפיות ואינסוף תגובות של גולשים שהביעו את דעתם על המהלך ההזוי.

בעוד חלק מהגולשים הזכירו שוב את חוק הפנים והשמות, אחרים מצאו דרכים מקוריות ומצחיקות יותר להביע דעתם על התמונה. אחד הגולשים כתב: "אנחנו ב-2016. אפשר פשוט להסיר את הקעקוע בלייזר. רחוק מהעין רחוק מהלב". גולש אחר הסתלבט על הבחור הגרוש וכתב: "הפורטרט המקורי היה נוראי בפני עצמו. הוא היה צריך לכסות אותו בקעקוע אחר כבר מזמן" ואחד נוסף קבע כי "אף בחורה לא תרצה לצאת עם גבר עם קעקוע של פרצוף מפלצתי של אשתו לשעבר. הוא היה צריך לעשות ציור אחר. עוד טעות אדיוטית".

קליק כאן לצפייה בתמונה המקורית באינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...