פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרובע אוהבים: ג’ורג’ קלוני וסידני קרופורד בחילופי זוגות

אלכוהול הוא לא דבר רע, כל עוד צורכים אותו כמו שצריך. כמעט כל אחד חווה בחייו ערב שהתחיל כערב רגיל, ונגמר עם יותר מידי אלכוהול בקיבה, קיא על הרצפה, מעט מדי תאי זיכרון פעילים מאותו ערב, וערימה של שטויות לא מתוכננות שביצעת, איתן צריך להתמודד בבוקר שאחרי.

פרסומת חדשה לטקילה בשם CasAmigos, מנסה להבהיר בדיוק את הנקודה הזאת וקוראת לקהל לשתות טקילה, אך לעשות זאת באחריות. לצורך הפרסומת, גוייסו ארבעה כוכבים בסדר גודל הוליוודי: ג’ורג’ קלוני וחברתו סטייסי קיבלר, וצמד נוסף מהברנז’ה, הדוגמנית לשעבר סידני קרופורד ובעלה, גם הוא דוגמן לשעבר רנדי גרבר. אין ספק כי רשימת השמות הזו נוטפת סקס אפיל, ובהתאם לרוח המשתתפים, גם הפרסומת סקסית ומשעשעת.

טקילה פרסומת ג'ורג' קלוני

סרטון הפרסומת מציג מרובע אהבה לא שגרתי. הסיטואציה מתרחשת בבית מלון אפלולי, כאשר תחילה זהו רנדי גרבר שנכנס בשעת לילה מאוחרת לחדרו, אחרי מה שנראה כערב רווי אלכוהול. במיטה, הוא מוצא את אשתו, סידני קרופורד, במיטה עם קלוני. בהמשך, זהו קלוני שפותח את דלת החדר ונראה די מבסוט לגלות עוד תקרית מביכה, כאשר קרופורד ווגיבלר ישנות זו לצד זו, סקסיות מתמיד, במיטת המלון. את ההמשך לא נגלה לכם כדילא להרוס.

כאמור, המסר של הפרסומת הינו בתמציתיות: שתו את הטקליה שלנו, אבל עשו זאת בחכמה. הפרסומת לא מתוחכמת או איכותית מידי, אבלעם קאסט כזה, גם אם מדובר היה בפרסומת לנוזל שמשות, הייתי רץ לקנות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...