פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: הגולשים לא מפסיקים להטריל את טל מוסרי בעמוד הפייסבוק שלו בעקבות "פרשת הבגידה"

לפני קצת פחות מ-5 חודשים, זעזע טל מוסרי את אמות הסיפים של האינטרנט ועולם הילדים כשהודיע במפתיע על פרישה מערוץ הילדים שם שימש כמגיש והשתתף בלא מעט הפקות מקור במשך 18 שנה. כזכור, תחילה התקבלה ההודעה של מוסרי בהבנה, אלא שיומיים לאחר מכן, כאשר התבררה סיבת העזיבה של מוסרי – מעבר לערוץ ניקולודיאון, המתחרה הגדול של ערוץ הילדים, הפך מוסרי לשק החבטות של אלפי גולשים שגדלו והתחנכו על ברכיו בערוץ הילדים והחלו לכנות אותו בוגד ולהציף את עמוד הפייסבוק שלו בהודעות נאצה.

כמובן, על אף היותן חריפות ותקיפות, מרבית התגובות השליליות להן זכה מוסרי נכתבו בהומור ובציניות, בעיקר על ידי גולשים שכבר מזמן אינם צופים בערוץ הילדים. השבועות חלפו, מוסרי המשיך לספוג קריאות "בוגד" בכל פוסט שפרסם בעמוד שלו, אך אט אט נרגעו הרוחות ונראה היה שהסערה חלפה. אז זהו, שלא.

טל מוסרי 14

לפני כשבועיים נפתח עמוד פייסבוק חדש בשם "נפגעי טל מוסרי", כאשר במקביל, חזרו הגולשים בהמוניהם להטריל את כוכב הילדים בעמוד הפייסבוק שלו עם אינסוף בדיחות, תגובות כועסות, שנונות, פוגעניות ובעיקר מאוד מאוד מצחיקות שזוכות למאות לייקים וגוררות אחריהן אלפי גולשים משועשעים שעוקבים אחרי העמוד של מוסרי רק כדי שיוכלו לקחת חלק פעיל או פשוט לצפות וליהנות משרשורי התגובות הקורעים שמלווים את הפרסומים של מוסרי.

ומה באשר למוסרי? על אף העובדה שכל פוסט שהוא מפרסם גורר מבול של השמצות וביקורות על הבגידה הבלתי נסלחת שלו, נראה שכוכב הילדים לוקח את העניינים בהומור, והיום אף הפגין הומור עצמי כשפרסם סטטוס בו כתב: "רק להבהיר – להפסקות החשמל שפוקדות את ישראל בימים האחרונים אין לי קשר".

אספנו עבורכם כמה מהפוסטים האחרונים של מוסרי אליהם צירפנו תגובות נבחרות שכתבו הגולשים בתגובה אליהם. לפני שאתם רצים להתלונן למשטרה, זכרו כי הכל נכתב בהומור, ומדובר בסה"כ בתופעה שכנראה תחלוף בזמן הקרוב. עד אז, אתם מוזמנים לעקוב, לצחוק ולספר לנו בשרשור התגובות בפייסבוק מה התגובה שהצחיקה אתכם הכי הרבה.

טל מוסרי והפסקות החשמל

טל מוסרי 1

טל מוסרי בטקס פרסי MTV

טל מוסרי 15

טל מוסרי בוגד בפייסבוק
טל מוסרי 2

טל מוסרי בחתונה

טל מוסרי 3

טל מוסרי בארץ עוץ

טל מוסרי 4

טל מוסרי מאמץ כלב

טל מוסרי 5

טל מוסרי ודירוג האמוג'יים

טל מוסרי 6

טל מוסרי הוא פרי או ירק?

טל מוסרי 7

טל מוסרי ברכבת ההרים

טל מוסרי 8

טל מוסרי ביום כיפור

טל מוסרי 9

טל מוסרי ג'קסון

טל מוסרי 10

טל מוסרי והרגליים

טל מוסרי 11

טל מוסרי עולה לכיתה א'

טל מוסרי 12

טל מוסרי והעמוד

טל מוסרי 13

לעוד פוסטים מצחיקים כאלה – הצטרפו לעמוד הפייסבוק של הפטריה

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק של טל מוסרי

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק "נפגעי טל מוסרי"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...