פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 סודות שלא ידעתם על דשא סינטטי

ראשית כל, דשא סינטטי זהו דשא אשר מיוצר באופן מלאכותי ובו חוטי פלסטיק אשר מצטופפים מאוד ומסודרים זה לצד זה כמעין שטיח. דשא זה נראה אמיתי וטבעי כמו דשא רגיל ממש אשר כולנו מכירים. ניתן לומר כי דשא סינטטי מהווה חלק משמעותי מיופייה של גינתכם, למעשה, צבעו הירוק של הדשא מעניק צבע וחיים לגינה עצמה וכן עבור אלמנטים אשר מסביבה ואף יוצרים מראה מעוצב וססגוני יותר.

Credit: Freepik

ההיסטוריה אודות דשא סינטטי

ניתן לומר כי בשנות ה-60 של המאה ה-20 הינה הייתה הפעם הראשונה אשר ביצעו שימוש בדשא סינטטי, מי שאחראי לפיתוחו של הדשא הסינטטי הינם חוקרים מצפון קרוליינה ומאז הדשא התמקם במתקני ספורט שונים בפעם הראשונה, למעשה, כבר אז הבחינו ביתרון רב אשר קיים בדשא סינטטי, והוא שהתקנתו הינה חוסכת אחזקה ועלויות וכן עוד מגוון רחב של יתרונות.

כיצד יודעים מהו הסוג הטוב ביותר עבורכם?

כאמור, דשא סינטטי מגיע לחנויות עם מגוון רחב של סוגי גבהים, צבעים ועוד. לעיתים אנשים מאבדים את הכיוון כיוון שישנן אופציות רבות וכן שוכחים על איזה סוג של דשא הינם התמקדו בהתחלה. לכן, חשוב לומר, עבור כל משפחה ישנם צרכים משל עצמה, ניתן לציין כי כל גינה מיועדת עבור הנאות ושימושים שונים, ישנם כאלה אשר עורכים אירועים בגינה, וכן אחרים אשר ינפשו להנאתם בשקט שלהם, ואף כאלו שאוהבים לשחק בגינתם ולדרוך על הדשא.

שמירה על דשא סינטטי

ניתן לומר כי דשא סינטטי הינו פריט שכן יש לשמור עליו על מנת שהגינה תהיה מטופחת למספר שנים רבות וכן גם תיהנו מדשא נקי אשר הינו בעל חיוניות רבה. על מנת לשמור על הדשא ניתן להשקות אותו בכל תקופת זמן מסוימת בכדי להוציא את הפסולת אשר נצברה עם הזמן. פעולה זו ניתן לעשות באמצעות צינור, מטאטא מיוחד, מגרפה לעלים או מפוח. חשוב לבחור את הדרך הנוחה ביותר לנקות את הדשא הסינטטי שלכם.

גובה מומלץ

ניתן לציין כי, ללא ספק גובה הדשא משפיע על המראה שלו וגם אל איכותו. למעשה, התקנה של דשא גבוה מהממוצע לא נראה אסתטי, וכן דשא בגובה נמוך מהממוצע אינו עמיד לאורך זמן רב. כאשר הנכם מתקינים דשא סינטטי, מומלץ מאוד שכן גובהו ינוע בין 38 – 44 מ”מ.

לתכנן נכון את הגינה

ניתן לומר כי חשוב לערוך תכנון באופן מדויק של הגינה במספר פרטים כגון, מידותיה, מיקומו של כל פריט, למעשה, חשוב להתאים את מידות הדשא לשטח הרצוי. ניתן לציין כי יש לחשוב על הפרטים הקטנים, אם זה פינות ישיבה ערסלים וכדומה, על מנת שמראה הגינה לא יתבטא כעמוס וכן שהדשא ישתלב בצורה מתאימה ויצור מראה מושלם ונקי.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...